Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy hogy, miért nem kezdemény...

Hogy hogy, miért nem kezdeményezett még senki egy szép, értelmes lánynál?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm pont ebben a helyzetben van, próbálnék neki segíteni....
2013. máj. 29. 12:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Add meg az elérhetőségét:DDD

Am azért mert a pasik ugy látják, hogy elérhetetlen.

2013. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Pedig egyáltalán nem játssza a jégkirálynőt, mosolygós stb... és nincs barátja
2013. máj. 29. 13:00
 3/30 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

A pasik meg miért gondolják, hogy elérhetetlenek?

2013. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
hát ez az... én sem értem, sok helyen úgy olvastam, hogy pont hogy ezeknek a lányoknak van 100 jelentkezőjük, úgy látszik még sem (fent)
2013. máj. 29. 13:04
 5/30 anonim ***** válasza:
59%

1.Nyilván SHIT-teszttel,meg mindenféle tesztet dob a pasiknak,erre én se vagyok vevő.

2.Kisebb stratégia kell,hogy a pasi felszedje.

3.Egyáltalán csak a pasi lépjen ő meg vár.

4.EL van hízva,nem nőies,nem öltözik nőcisen,nem tűnik fel.

2013. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ebből a 1. és az uccsó meg a stratégiás nem igaz. Nagyon jó alakja van, csinosan öltözködik. Mondjuk tényleg nem akar ő lépni a kiszemelthez, mert fél hogy könnyűvérűnek titulálják el. Most akkor hgy szerezhetne barátot és hol? Kisvárosban lakunk.
2013. máj. 29. 13:10
 7/30 anonim ***** válasza:
Férfiként nehéz a dolog, de a lány miért nem mer lépni? Valahogy sosem értettem a nők hozzáállását: mindent a férfi csináljon? Rendben van, az udvarlás a férfi dolga, de azért megkönnyíthetnétek a helyzetünket, ez oda-vissza működik. Néha az az érzésem, hogy a nők várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön és ne keljen semmit sem csinálni. Szerintem egyébként nem tudsz segíteni neki: magától kell rájönnie, hogyan is működnek a dolgok. Teszem azt most segítesz neki fiút találni, akivel x idő múlva szétmennek és nem tanul belőle semmit, legközelebb is rád van utalva vagy másra. Ahogy nálunk, férfiak esetében, úgy nálatok is eleve kudarcra vannak ítélve az olyan személyek, akik nem mernek "lépni" vagy valamilyen konkrét lépést eszközölni. Engem is elhajtottak már, mint a legyet, szóba sem álltak velem, nem vették a lapot (nem akarták venni inkább), de férfiként legalább "harcban" esem el. Lányként sokkal jobb dolgotok van, manapság nektek áll a világ. Ha tetszik neki egy fiú, akkor keresse a társaságát, kérdezze meg mondjuk a nevét, esetleg "véletlenül" érjen hozzá. Nincs fiú, aki ezek után ne vágná le, mi is van, feltéve, ha nem csak "ránézel", mert már a szomszéd lány is rámnézett, mégsem jelenti azt, hogy tetszem neki, sőt. Ha meg nem veszi észre, akkor tovább kell lépni, bambákkal nem kell foglalkozni.
2013. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Mondtam már én is neki, hogy kezdeményezzen nyugodtan. ráadásul nem értem mit fél ha jól néz ki, akkor nincs oka aggódni ebben a szituban....szerintem...
2013. máj. 29. 13:18
 9/30 anonim ***** válasza:
Most olvasom csak a hozzászólásodat az előző válaszadóhoz. Úgy látszik, telibe trafáltam. A nőknél a " nem megyek oda, mert könnyűvérűnek tart majd" felfogás ugyan az, mint nálunk a "nem megyek oda, mert biztos barátja van, hiszen egy ilyen szép lánynak tuti van pasija" felfogás. Két ellenkező nemről van szó, mégis mennyire egyforma. Kifogásokat gyártunk, holott valójában gyávák vagyunk. Egyébként ha hozzám odajönne egy lány beszélgetni vagy kérdezni valamit, hát a legutolsó gondolatom lenne az, hogy könnyűvérű.
2013. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Érdekes, manapság mindenki annyira ki van nyúlva a női emancipációval, mikor női egyenjogúságról van szó, mondjuk fizetés dolgában stb. Bezzeg, mikor udvarlásra kerül a téme egyből elfelejtik azt a qwa nagy egyenjogúságot. Pedig egy lány sokkal nagyobb eséllyel indul egy férfinél, mint fordítva szerintem. Véleményem szerint szimplán béna fapina. Ha küldené a jeleket, hogy szeretné, hogy szeretné, ha valaki babusgassa tuti lenne rá jelentkező...
2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!