Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki sem szeret, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki sem szeret, hogyan válik elérhetővé a szeretet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.Engem csak úgy szeretnek.
2017. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Például kezdd azzal, hogy nem tagadod meg saját magadtól a szeretetet. Nem azért nem szeretnek, mert nem vagy szerethető. Előbb szeresd te magad!
2017. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szeretetnek az a legfőbb tulajdonsága hogy adni kell korlátlanul és feltétel nélkül, így kapni is fogsz de ne várd el.

Ha csak kapni akarsz akkor az nem szeretet.

2017. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Én arra jöttem rá hogy az emberek igenis szeretik egymást legyen szó barátságról, családról vagy párkapcsolatról. Viszont sok esetben nem mutatják ki mert kínosnak érzik vagy félnek hogy gyengének tűnnek majd mások szemében. A szeretet inkább tettekben nyilvánul meg. Ajánlom figyelmedbe a Gary Chapman féle szeretetnyelveket. Találsz róla az interneten cikket, videót sőt még könyvet is írtak róla. Segít közelebb kerülni ahhoz hogy megértsd a szeretet működését
2017. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
A szeretet az egyike azon dolgoknak, amiből minél többet adsz, annál több marad neked. És ami esetedben fontos, annál többet kapsz vissza. Tehát szeress, ha szeretve akarsz lenni.
2017. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
A szeretet szarrt sem er.
2017. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyukád se szeretett soha??

2es 3as jókat îrt. Önmagadat szeresd tanúld meg mit lehet benned szeretni ha te tudod egy ellenkező neműt is rá tudsz vezetni majd. Szem a lélek tükre! Volt 2 lány az életemben nem a szemük volt szép, hanem amit abban láttam abba szerettem bele! Ha vallási csoportból itt lenne valaki elmagyarázná neked ezt szépen de sejtem nem vagy az a vallásos. Ők azt mondják: karácsony a szeretet ünnepe! Isten úgy szerette a világot, hogy egyetlen fiát adta érte. Anyukád apukád úgy szerettek kicsi korodban éjjel nem aludtak , hogy téged ringassanak pelenkázzanak. Kicsi korodban senki se űlt az ágyad melett amikor beteg voltál vagy rosszat álmodtál?

2017. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajátságos dolog ez, az ember akkor érzi, hogy szeretik, ha ő maga szeret másokat, vagyis az ember önmagának gerjeszti ezt az érzést. Nem véletlenül mondják, hogy adni jobb, mint kapni. És hát az időbeli sorrendiség is ez.
2017. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!