Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnapi ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapi ajándéknak számít a benzinpénz?

Figyelt kérdés
Napokban volt a szülinapom és a barátom elvitt Budapestre ami 100 kilométerre van tőlünk. Meghívott egy nagyobb menüre a McDonaldsban utána cukrászdába sütire és kávéra. Kaptam egy szolidabb virágcsokrot még. Konkrét ajándékot nem kaptam, mondjuk az utazás költséges. Mennyire kevés vagy sok mindez?
2017. dec. 13. 16:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A nő vagyok, csak figyelek ilyenekre meg jelzi a kijelzőn a fogyasztást igy ki tudom számolni mennyi benzint fogyasztott. Én nagyon spórolós vagyok, minden kiadásom vezetem.
2017. dec. 13. 16:28
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha szerinted ezek ajandeknak vehetoek, minek kiirni a kerdest? :D
2017. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem rendben van, hisz nem a "benzinpénz" volt az ajándék.

Én örülnék, ha a szülinapomon beülnénk valahová (mindegy, lehet az akár a meki is), sétálnánk, beszélgetnénk, szóval egyszerűen csak velem töltené azt a napot, nem lenne munka, egyéb feladatok, kicsit kikapcsolódunk.

Ennek ellenére én a születésnapomon fogorvoshoz megyek kellemes közös programok helyett -.-

2017. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mert legbelül érzem, hogy ez igy nincs rendben. Tulajdonképp semmit nem kaptam, nem mint ha szoktam volna kapni év közben sok mindent. Mégis csak születésnapom volt, egy évben egy nap ami rólam szól.
2017. dec. 13. 16:31
 15/25 anonim ***** válasza:

És mit szerettél volna kapni?

Céloztál rá esetleg, hogy szeretnél valamit kapni/csinálni/menni valahová?

Lehet, magától eszébe se jutott, vagy ne adj isten, el is felejtette, és gyorsan csak ennyit tudott összehozni

2017. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Rólad szólt: kocsikázás, Meki, cukrászda, virág. Konkrétan mi a problémád?

A Mekivel az a gond, hogy ha megfejeled egy ötszázassal, akkor ehettetek volna egy szolid kis étteremben. Meg felnőttként azért gáz, főleg szülinapon... De ezt nem másnap kell a gyakorin elsírni, hanem ott az ajtóban.

Gondolom, azért szoktatok beszélgetni egymással, nem?

Megmondod, hogy jobban örültél volna valami kézzelfogható dolognak, hamburgert otthon is tudsz enni, minden nap, egy órás autóút pedig nem hat meg, csak drága.

Mi is szoktunk úgy ünnepelni, hogy kimozdulunk. De a férjem tudja, hogy imádok várost nézni, csavarogni, és ezt többre értékelem, mint mondjuk egy új mobilt.

Az a gáz, hogy ti ennyi év után nem tudjátok, minek örülne a másik, vagy hogy beszéljétek meg, ha valami nem tetszik.

2017. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, Te spórolós vagy, de úgymond elvárnád, hogy drága ajándékokkal halmozzon el? Nem bántásnak szánom, viszont nem lehet, hogy a tárgyak helyett jobban preferálja a közösen eltöltött időt, és ez a nap úgymond Rólad szólt, hiszen elvitt több helyre?

Meglehet úgy vélte örülsz majd ennek, és kimozdulsz kicsit...

Végülis Te ismered, mi nem tudhatjuk korábban mivel kedveskedett Neked.

2017. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Azt kaptad, hogy rad szant egy egesz napot, felretett mindent, veled toltotte. Elmenyt kaptal, raadasul meg viragot is, kajara is meghivott, nem kerte el az utikoltseg rad eso reszet... Nekem ilyen gavaller parom sose volt meg. Suti is kave is virag is, kirandulas is, kaja is... es nem eleg? A lophasznak is van am vege.
2017. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
Mi kellett volna ? Ehettel a mekiben :))
2017. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%
Oké. Nyilván velem van a baj, de nekem ez bőven elég lenne, főleg ha a kapcsolatunk elején vagyunk és szeretem a mekis kaját. Elvitt, ettünk, sütiztünk is, sétáltunk, sőt virágot is adott.
2017. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!