Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretne barát maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne barát maradni szakítás után?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal, de ő barát szeretne lenni a jövőben is. Érdekli mi van velem. Tartjuk a kapcsolatot egymással. Szerintetek miért akar beszélni még velem, hiszen befejeztem vele? 3 éves kapcsolat volt. Szerettem, de megbántott nagyon.

2017. dec. 14. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert még reménykedik hogy megbocsájtassz neki .
2017. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom ő még szeret és/vagy meg akar dugni jópárszor. A második szinte biztos.
2017. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Mivel tudott megbántani annyira, hogy szakíts vele? Amúgy meg felesleges ez a "barátság" erőltetés. Valószínűleg azért akarja, hogy hát ha barátként tudna kárpótolni és újra tudnál bízni benne. És talán reméli, hogy egy nap újra összejöttök.

Amúgy nem tudtátok volna megbeszélni a dolgot? Tudod van egy mondás, mindig azt bántjuk a leginkább, akit a legjobban szeretünk..

Hány évesek vagytok, hogy nem lehetett leülni normálisan?

2017. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exem amikor szakított velem , akkor ugyanezt mondtam neki, hogy legalább barátok maradjunk.

Mert szerettem és nem akartam befejezni a dolgot, ezzel próbáltam elérni, hogy napi kapcsolatban maradjunk és újra összejöjjöm velem.

A tanulság annyi, hogy nem tudtam lezárni a dolgot, amíg jelen volt az életemben.

Szerintem egy olyan személlyel akit egykor nagyon szerettél, azzal kb lehetetlen csak barátok maradni.

Én nem erőltetném ezt, csak rosszabb, mert reménykedik, ha mindig beszélsz vele.

2017. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra számít, megdughat...
2017. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírták előttem a lényeget.Vagy a szerelem motiválja,vagy az álló farka,esetleg mindkettő.Viszont ha belegondolsz,amikor kiesik a kezedből valami,és te megragasztod,még használhatod.Csak úgy már nem lesz a régi.Ilyen egy elb...szott kapcsolat is.Lehet erőltetni,de a végén valaki úgyis megszívja.
2017. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!