Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanok tapasztalataira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok tapasztalataira lennék kíváncsi, akik (lányok) és olyan szakot választottak, ami tisztára fiús (pl gépész mérnök). Nehéz egyedül max2-3an lánynak lenni rengeteg pasi között? Fiúk nektek erről tapasztalat, hogy viselik azok a lányok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

építészmérnökin 60-40% az arány;) nem 95-5%:D

halasszak egy évet és menjek máshova?

2010. jún. 2. 18:48
 12/20 A kérdező kommentje:
jah igen,érdemes gólyatáborba mennem?
2010. jún. 2. 18:50
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne halassz egy évet ha ezt szeretnéd csinálni!

Gépészmérnökként rajzolni kell és tervezni, fizikai része nincs, azt a gépész technikusok megcsinálják.Arra számíts hogy a műszaki rajz nagyon kemény lesz!

2010. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Bár én középsuliban voltam úgy,hogy 2-en voltunk az osztályban összesen lányok. Nem volt semmi gond belőle,még örültem is neki.:))

Ne halassz szerintem. Próbáld ki.

2010. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ami még fontos, hogy ha halasztasz akkor 1 el kevesebb államilag támogatott éved lesz, én úgy tudom ez így van.
2010. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
És gólyatáborba mindenképpen menj el.
2010. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én középiskolában elektrotechnikára jártam, 36an voltunk egy osztályban és egyedüli csaj voltam :) Nekem jó volt, fiúkkal sokkal jobban lehet barátkozni,mint lányokkal. Mondjuk volt elég hátránya is a dolgoknak,de azért nem bántam meg hogy oda mentem :)
2010. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát emberek, én a villamosmérnöki karra járok! 95%ban lelkes WOW-fighterek, 5%ban hölgyek vannak :)

Szerintem nem vészes lányként ennyi úriember között, csak néha vannak hősszerelmesek, őket kerülni kell. Persze az 50-50% jóval egészségesebb :]

19L

2010. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
kezdek kicsit megnyugodni...ezek a WOW fighterek XD:)
2010. jún. 2. 20:31
 20/20 anonim ***** válasza:

én repülőmérnökin végeztem .bár manapság már elég sok női pilóta van, de nekem nem volt lány osztálytársam :)

25/L

2010. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!