Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közösen mentek valahová a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közösen mentek valahová a barátotok autójával, akkor az üzemanyag költségébe beleadtok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 18:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell. Szerencsére saját olajvállalatunk van :).
2017. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
85%

Én kifizettetem vele.


Hiába van saját olajvállalatom, gumis cégem nincs, és az is kopik bőven.

2017. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen. Az már más téma, hogy általában nem fogadja el, csak ha nagyon nincs pénze vagy tényleg nagyobb távra megyünk. Nyilván ha megyünk 10 kilométert, akkor nem fogad el pénzt. De mivel gyakran megyünk az ország másik felére kirándulni, ezeket mindig felesben fizetjük. Természetesen ez oda-vissza működik, de én még ritkábban fogadok el benzinpénzt, mert sokat eszik a kocsim, de én választottam, ne párom szívjon már miatta.
2017. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Komolyan kedves válaszolók! Ki kell fizetnie a nőnek az üzemanyag felét? Karácsonyra drágább ajándékot kell vásárolnia, hogy ellensúlyozni tudja a költségeket? Mi a helyzet ha a férfi 13 évvel idősebb? Elvárható, hogy a nő a költségekből kivegye a részét?
2017. dec. 17. 18:12
 5/46 A kérdező kommentje:
A nőnek nincs autója.
2017. dec. 17. 18:13
 6/46 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan?


Az, hogy 13 évvel fiatalabb nem számít. Az inkább, hogy van e saját keresete.


Volt egyetemista párom, értelem szerűen vagy nem mentünk sehova, vagy ha igen, akkor az én kocsimmal tettük.

Volt dolgozó párom, a hosszabb utakat (nyaralás, ország másik felében túrázás) közösen álltuk, vagy valamilyen konstrukcióban feleztünk, például én fizettem a benzint, ő a kaját.

2017. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
57%

Jééézusom kérdező... Nem elvárható, hanem ALAP DOLOG!!!

Egy kapcsolatban közös felelősség van. Amit együtt csináltok abból alapvető dolognak kéne lennie, hogy kiveszed a részed anyagiak terén is. Életkortól függetlenül. Ekkora buta élősködő liba senki nem lehet... És akkor csodálkoztok, hogy a pasik szerint minden nő gold digger..

2017. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nincs kocsim. Mondjuk barátnőm sem. De egy olajtársaságot elfogadnék.
2017. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
69%
Akinek se kocsija, se barátnője, annak minek olajtársaság? :)
2017. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem a profit szagát reggel.
2017. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!