Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közösen mentek valahová a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közösen mentek valahová a barátotok autójával, akkor az üzemanyag költségébe beleadtok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 18:05
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
72%

"Hogy a parom tulajdona vagyok"


Elmesélnéd, hogy te mit adsz be a kapcsolatba? Az már megvan, hogy a párod a vacsorát, a benzint, a szállást, mindent fizet.


Mi az mégis, ami miatt nem megvásárolt? Mint a kocsiját, vagy bármi mást (az, hogy lefekszel vele az nem beleadás)

2017. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként a randis kérdéseknél mindig azt mondják a lányok, hogy az fizeti a randit, aki meghívta a másikat (ez ugye 100%-ban a férfi, de így jobban hangzik).


Szóval ha a pár női tagja azt mondja, hogy menjünk már e az ünnepekre a szüleimhez bivalybasznád külsőre, akkor ő hívja meg a párját. Ilyenkor nem érvényes az az fizet, aki meghívta a másikat elv?


Semmi gond, csak próbálom megtalálni a logikát, hogy hogyan áll össze, hogy a végén mindig mindent a férfi fizet.


(Mert egyelőre ez az egyetlen logikai kapocs, akkor meg kár futni a felesleges köröket, egyszerűen mondjátok ki, hogy elvárjátok a 100%-os eltartást, nem kell elméletet kreálni, hogy az fizet, aki meghívott, meg nem kerül többe a rezsi, hogy ketten lakjuk a lakást, meg övé a kocsi, etc)

2017. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
77%
De egyébként tényleg erre válaszoljatok már, mert egy épkézláb indokot nem tudtatok mondani azon kívül, hogy aki nem fizet nektek mindent az egy zsugori antiférfi... Nőként is baromira érdekel hogy egyesek miért várják el, hogy mindent a férfi fizessen és ezért cserébe mégis mi a jó francot tesznek..
2017. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
62%

Kedvességet, figyelmet, szeretetet. Ha jön hozzám, ebéddel várom, sütit szoktam sütni, csomagolok is neki, aminek nagyon örül.

Figyu, egy párkapcsolat, egy szerelem nem üzlet, ahol amennyit fizetsz, annyit lell neked is visszafizessenek.

Ha egy kapcsolatban annyira megy a sz@rrágás, mint ahogy itt olvasom némelyeknél, arra nem is tudom mit mondjak.

2017. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
79%

"Kedvességet, figyelmet, szeretetet. Ha jön hozzám, ebéddel várom, sütit szoktam sütni, csomagolok is neki, aminek nagyon örül. "



Értem. Szóval a párod beleadja a 100% pénzt, de cserébe neki nem kell kedvesnek lenni, meg szeretni, meg figyelmet adni.


Egy párkapcsolat azzal jár, hogy kölcsönösen adunk a másiknak.


Persze jó duma, hogy a nő végzi a házimunkát (ez a másik gyakori válasz), de ugye manapság meglehetősen komoly elvárás, hogy a férfi is segítsen.


Tele van a GYk olyan kérdésekkel, ahol a nő arra panaszkodik, hogy a párja nem tartja egyenjogú félnek. Vajon nincs valami összefüggés a kettő között?



Btw, senki nem mondta, hogy egy párkapcsolatban patikamérlegen kell kimérni azt, hogy én adtam 2 forintot, akkor te is adj 2 forintot. De azért a 100%-0% arány az elég rosszul fest nem gondolod?

2017. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Én nem adok bele, de mindig vásárolok neki ajándékot. Most karácsonyra bőrcipőt fog kapni tőlem 33000 forintért (eredeti árban a cipő 45000). Sokszor én fizetek ha beülünk valahová. Kivétel ha már nem marad egy fillérem se hónap végére, akkor elfogadom a meghívást :) Szerintem ez igy nem lehúzás. Bár ő jobb anyagi helyzetben van mint én.
2017. dec. 17. 19:49
 37/46 anonim ***** válasza:
69%

34 én férfiként is főzök finomakat, kedves, törődő, figyelmes vagyok :D

Akkor én is álompasi vagyok? Yah, hogy ezek full alap dolgok?

2017. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
73%
Igen, csak tudod valamiből a számlát is be kell fizetni, valamiből enni is kell, valamiből tankolni kell a kocsit, valamiből fel kell öltözni. Persze, kedvesség meg jajj de jó főzöl neki néha, de attól még anyagilag lehúzod. Plusz ne haragudj meg, de ez számomra nagyon minimális kompenzáció... Nyilván ő sem csak anyagiakban támogat téged, hanem ezer más dologban is, tehát százszor annyit rak a kapcsolatba mint te. Te meg főzöl neki kompenzálásképp, de jó tényleg.
2017. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező: szerintem sem lehúzás, ha valaki az anyagi lehetőségeihez mérten száll be a dolgokba. Ahogy az sem, ha nem patikamérlegen mérik.


Ahogy mondtam, volt egyetemista párom 0 bevétellel, én meg dolgoztam, és jól kerestem 30 évesen, értelem szerűen a "beszállok" rész esetében elég csekély volt (egy kávéra ha meghívott az neki már tétel volt).



Ugyanígy igaz, hogy volt, hogy elmentünk nyaralni egy párommal, én fizettem az utat és a szállást, de ő meg elvitt vacsorázni. Arányait tekintve kb 70-30%-ban álltuk a nyaralás költségeit, de nem éreztem lehúzásnak ezt sem.


Azt viszont amit itt fent is írtak, hogy az "IGAZI férfi" aki nem "szarrágó", az 100%-ot fizet (cserébe meg kedvesek vele), az erősen lehúzás.

2017. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te teljesen rendben vagy akkor, bár ezt a nagy értékű ajándékozást sosem értettem, én közös programra hamarabb költenék, ami maradandó élmény. :)
2017. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!