Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közösen mentek valahová a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közösen mentek valahová a barátotok autójával, akkor az üzemanyag költségébe beleadtok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 18:05
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
84%

Pest Győr távolság 5 ezer Ft?

Olajat találtak az országban, hogy ilyen olcsó a benya?

2017. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
57%

Soha eszembe sem jutna, hogy az üzemanyagba adjak. De fel sem merül a páromban sem. Ha valahova megyünk, mindig kocsival megyünk, van hogy elém jön a munkahelyre, de soha nem volt téma hogy beszálljak az üzemanyagba.

Nem élünk együtt, négy éves kapcsolat.

2017. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és az még lemaradt, ha kajálni megyünk, esetleg wellnesbe, stb párom fizet mindent. Nekem max egy fagyit enged kifizetni, néha.
2017. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
77%
És ebből te arra következtetsz, hogy ez egy jó kapcsolat? :'D
2017. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
35%

Nem. Ő vett kocsit, ő ajánlotta fel hogy hurcolássza a hátsóm, hosszabb utakra is szívesen elvonatoznék én ha azon múlna, de ő nem akarja, én sosem kértem hogy vigyen el bárhová/jöjjön el értem. Plusz soha nem is kérte tőlem. Egyikünkben sem fordult meg, hogy felezni kéne, még akkor sem amikor még nem éltünk együtt és nem voltunk közös kasszán.


Amúgy azért én kíváncsi lennék azokra a kapcsolatokra ahol ennyire megy a filléreskedés mint itt a gyakorin hirdetitek. Nekem egy kapcsolatom volt, ahol a 99 forintos Sport szeletnek is elkérte a pasi a fele árát, mert "egyenlőség", az volt a legkevésbé egyenrangú kapcsolat amiben valaha részt vettem.

2017. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem fizettem benzinpénzt és nem is nem is fogok. Csak ha az én autómba tankolok.
2017. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
64%

"Ja, és az még lemaradt, ha kajálni megyünk, esetleg wellnesbe, stb párom fizet mindent. Nekem max egy fagyit enged kifizetni, néha."


Világos, szóval te a párod tulajdona vagy, megvásárolt.


Azért nem mindenki szeretne olyan kapcsolatot futtatni, ahol ennyire egyoldalúak a dolgok.

2017. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
68%

Nem arról szól, hogy filléreskedünk. Hanem hogy NEM HÚZOM LE a páromat basszus... Oké, felajánlja, hogy elkölt rám x ezer forintot, de ezt nem kell elfogadni. Mert neki ugyan annyi energiájába kerül pénzt keresni mint nekem. Ő ugyan úgy nem fényevő, ugyan úgy vannak céljai, amikhez pénzre van szüksége. Sosem lennék annyira önző, hogy mindenféle viszonzás nélkül wellnesezzek az ő pénzén. Nem értem az ilyen nőket. Ez nem arról szól, hogy a párom mit ajánl fel, hanem hogy aki szereti a párját, az nem csak a kis pcsáját teszi bele a kapcsolatba. Arra kell törekedni, hogy KÖLCSÖNÖSEN adjunk bele minden téren a kapcsolatba. Hogy egymás életét megkönnyítsük, minimum annyival, hogy ha előző héten elvitt vacsorázni, akkor ezen a héten meghívom moziba, hogy azt már ne neki kelljen előteremteni. Vagy ha nem adtam a benzin pénzbe, akkor mondjuk az egyéb közös programot fizetem én, hogy mégse minden az ő pénztárcájából menjen, mert ő sem milliárdos.

Az a baj ti egy életszínvonalba vagytok szerelmesek nem a párotokba. Aztán majd végignézitek ahogy szrrá csal, mert a luxus életszínvonalat csak azért se adjátok föl. Inkább maradtok majd egy hulladék kapcsolatban, csak hogy szépen felkapaszkodjatok valakin. Gratulálok. Az a baj nem sokat tudtok még az életről. Egyedül az szomorít el, hogy a normális nőket is lenézik az ilyenek miatt. Hogy az ilyen semmirekellők miatt gold diggernek hisznek minden nőt.

2017. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 24-es, igen, ez egy nagyon jó kapcsolat. Van ismerősöm, akitől a pasija egy rétesnek az árat is elkerte, na szerintem az a nem jó kapcsolat.

De lehet ehhez fel kell nőni, mi 40 felett vagyunk jóval.

22-es voltam

2017. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
39%
Hogy a parom tulajdona vagyok? Te komplett idiota vagy :D
2017. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!