Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel szólitsam le a könyvtáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szólitsam le a könyvtáros lányt?

Figyelt kérdés

Olvasni járok egy könyvtárba ahol dolgozik egy lány, de nem tudom mivel szólítsam le. Tudom mit s hol keressek, így azt nem kérdezhetem tőle merre van a kívánt könyv.

Ötletek?


2017. dec. 21. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kikeresel olyan könyvet ami nem a polcon van hanem a raktárból kell felhozni.
2017. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neki nem kell tudnia, hogy te tudod, hol vannak a keresett könyvek. Légy kreatív!

1: Tudnál ajánlani könyvet a XVIII. századi francia mosónők életéről? Megmutatnád?

2: Mik most a legújabb könyvek? Ajánlanál valamit?

3: Neked mik a kedvenceid? Megmutatnád?

4: Szokott itt lenni olvasóest? Te itt szoktál lenni?

5: Mióta dolgozol itt?

6: Szeretsz itt dolgozni?

Tudnék még vagy 200 ilyen ötletet, de te is kitalálhatsz újakat.

2017. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtáros lány vagyok :D Egy kötetlenebb, "milyen könyveket ajánlanál, ha ilyen meg olyan jellegűeket szeretek" típusú kérdést pl el tudok képzelni jó indítónak, arról tök jól el lehet beszélgetni, hogy ki miket szeret, máris van közös téma, amiből szimpatikusak lehettek egymásnak, és amiből lehet tovább fűzni a beszélgetést :)

Csak figyelj oda, hogy ha látod hogy rohangál, akkor ne tartsd fel a munkában :D

Sok sikert! :)

2017. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallod srác, kit érdekel hogy tudod hol vannak a könyvek? Rád van írva vagy a homlokodra tetoválva? Ha olyan nagyon járatos vagy abban hogy mi hol van, akkor lehetne annyi eszed hogy a leghátsó sor legvégén a fölső polcon található könyvet kéred tőle...ééés voálá, már sétáltok is kettesben hátrafelé...
2017. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy könyvet, odamész hozzá, és megmondod neki, hogy egyedül is megtaláltad a kötetet amit keresel, de igazából nincs jobb ötleted, hogy mivel szólítsd meg, így van e kedve veled meginni egy teát, vagy inkább csak csinálj úgy, mintha egy könyvet keresnél :D
2017. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem sikerült mert rohangált. Szerintetek megvarjam a könyvtár bejárata előtt? 7-kor zártak. Mit mondjak neki?
2017. dec. 21. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ne vard meg, ertem rendszeresen jott a parom.


szinten konytaros (mar nem lany, elkeltem:))

2017. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na és melyik város melyik könyvtárában dolgozol?
2017. dec. 21. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!