Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves fiatal lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves fiatal lány egy 32 éves férfivel?

Figyelt kérdés
A lány még tanul, a férfi dolgozik, a lánynak komoly kapcsolata még nem volt, a férfinak is "csak" 3,de tartósak voltak.
2017. dec. 22. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,szerinted jól állna nekem a szőke?
2017. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok, magamat egyáltalán nem tudnám elképzelni 32 éves férfivel, és egyéb infó híján csak magamból tudok kiindulni. Szerintem sok nagyon ebben a korban a 14 év, nem egymáshoz való korosztály. Egy 32 éves férfi már közel van családalapításhoz, igazi komoly kapcsolatra vágyik, egy 18 éves lány gondolatai általában ilyenkor még más körül forognak. Nem tudom életképesnek elképzelni ezt a kapcsolatot, de persze ti úgy gondoljátok ilyen gondok nincsenek veletek, hát hajrá lehet nektek összejön
2017. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Visszakérdezek: Egy 32 éves mit akar kezdeni egy 18 éves lánnyal?

Vagy ez a "férfi" a 18 éves kislány agyi szintjéhez áll közel?

2017. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tömören, undorító.
2017. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Most őszintén, tényleg kéne bárkinek is egy olyan 32 éves, aki tizenéves agyi szinten van? Ez a lúzer kategória felnőtt körökben :D


Egy 32 éves akkor áll össze tizenévesekkel, ha a korosztályából mindenki más tudja, hogy egy s-ggarc.

2017. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha a férfit minősítjük a lány "agyi szintjére", akkor igen okosnak mondhatjuk, ami nem teljesen lenne igaz... Barátnőmről lenne szó. A nyáron kezdtek el beszélgetni. Már régebbről is ismerték egymást, de barátnőm az ő munkahelyén diákmelózott és ott kezdtek el beszélgetni. Nem sokat találkoznak, többnyire a hétvégén, most karácsonykor szerintem mindketten a családjukkal lesznek. Még azt mondanám a 18 éves naív kislánynak tetszhet a nála idősebb pasi, de 3x évesen egy 18 évesben mit láthat meg az ember? Bármennyire is lenne okos, vagy vicces, kedves...
2017. dec. 24. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!