Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú hajú férfi tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hajú férfi tetszene nektek?

Figyelt kérdés
Rólam lenne igazából szó, alapból sötétbarna hajam van, viszont amióta kiszőkítettem egyre több ember megnéz, és nagyon feltűnően, a mellkasomig ér. Arra lennék kíváncsi ha ti megláttok egy hosszú hajú férfit az utcán, aki mondjuk szőkíti is a haját mit gondoltok? Azért nézik meg az emberek mert egy ennyire ritkaságnak számít, vagy mi járhat a fejükben? Amúgy teljes mértékben heteró vagyok mielőtt valaki mást gondolna. 20/F

2017. dec. 23. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolnam: jo isten!
2017. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jól áll a hosszú haj, van, akinek nem. Ezt így látatlanban nem tudom megmondani, hogy tetszene-e. Nekem a szőkítés nem tetszik, szóval az a része nálam alapból nem nyerő, de kinek mi...
2017. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor láttam egy szőkített hosszabb hajú férfit, de hátrafésülte, kicsit alá volt nyírva. Szépen volt szőkítve, nem sárgásan. Őszinte leszek nőkön sem szeretem sokszor a szőkítést, mert gagyi csibesárga szőkés a legtöbb. De ennek a srácnak jól állt nagyon. Attól is függ hogyan hordod, milyen a kiállásod, hogyan van szőkítve.
2017. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene alapvetoen.
2017. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van itt olyan gyk-n akinek be jonnel!
2017. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gyk-n kívül is annyi embernek bejövök h nemtudom számon tartani, csak arra vagyok kíváncsi hogy akik az utcán ennyire lesnek azok mit hisznek:D
2017. dec. 23. 17:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, megpróbálják eldönteni, hogy lány vagy-e vagy fiú.
2017. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En is a lany fiu dologra tippelnek.
2017. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még pár év és egy hasonló kvalitású haveroddal elinduhatsz a Flúgos Futamban: [link]
2017. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a hosszú hajú férfiak, legyen akármilyen színű a hajuk. De nincs velük különösebb gondom se. Ha esetleg megnézném, az egyszerű reflex lenne, hogy a feltűnően világos szín hamarabb odavonzza a tekintetet, de semmit nem gondolnék, őszintén.
2017. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!