Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik fiú barátom valószínü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fiú barátom valószínüleg szerelmes belém. Mit csináljak? 22/L

Figyelt kérdés

3 éve van barátom, ezt ő is tudja, ismerik is egymást. a barátságunk elején beszéltem még vele erről, hogy én tetszem-e neki, érez-e valamit esetleg irántam. akkor nem igazán akart erre válaszolni, de azt mondta, hogy tiszteletben tartja hogy van barátom, sok más lány barátja is van, akinél hasonló a helyzet.

én nagyon kedvelem őt mint barát, de egyre több ismerősöm mondja, hogy nem úgy néz rám/viselkedik velem mint aki csak a barátom, hanem szerintük szerelmes belém. emellett a párom is féltékeny rá.... nem tudom mit csináljak..nem akarom elveszíteni mint barátot, de rosszat se akarok neki azzal, hogy ha sokat vagyunk együtt akkor úgymond áltatom őt


2017. nov. 13. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő semmiképp se fog jól kijönni ebből, mert így vagy úgy mindenképpen vissza lesz utasítva, szóval jobban teszed, ha leülsz vele beszélgetni, és megmondod neki szemtől szembe őszintén, hogy nem akarsz tőle semmit. Szerintem ez a legtisztább.
2017. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele és próbáld meg megritkítani a kapcsolatot vele.
2017. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Nincs barátság férfi és nő között. Döntsd el, melyik pasi kell.
2017. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről.
2017. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Én mikor ilyen helyzetbe kerültem mindig eltávolodtam a baráttól.

Egyrészt szerintem neki sem egészséges az, hogy nem bír túllépni rajtad, mert mindig körülötte vagy, másrészt én pl. nem akarnék óvatoskodni egy barátom körül, hogy nehogy olyasmit tegyek, amit biztatásnak vesz.

Szerintem fagyaszd be ezt a kapcsolatot egy darabig, hadd rendezze egyedül az érzéseit.

2017. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!