Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nem vagyunk szerelmesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem vagyunk szerelmesek, de az baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.3 eve vagyok egyutt a baratomnal es nagyon szeretjuk egymast de nem vagyok benne biztos hogy szerelmes is vagyok ,nem tudon milyen annak az erzese.Baratommal egyszer beszeltunk errol mert megkerdeztem es mondta h o sose ismerte fel azt az erzest es o se tudja de o nagyon szeret ebbe biztos esh en vagyok a legjobb dolog az eleteben.Odavan ertem a mai napig szeretettel nez ram,torodik velem es bokol.Neki tobb bnoje volt es egyik lany a tarsasagukba mondta h ot sose latta masra ugy nezni mint ram.Csak korabban olvasgattam ilyen parkapcsolati dolgokat es sokan irtak h ahol nem volt szerelem v mar nem lesz akkor halalra van itelve a kapcsolat.Mert nemtom megmondani hogy szerelmes vagyok e mert nrm vagyok mar megbolondulva de tudon h nagyon szeretem.es ha o se szerelmes es ugyanigy van vele baj?

23l baratom 24f


2017. dec. 23. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz. A szeretet sokkal fontosabb a szerelemnél. Ha szerelmes vagy akkor is max. pár évig és felváltja egy mély szeretet.

Ebből a kapcsolatból könnyen fellángolhat a szerelem, de ha szerelmes vagy és szeretet nincs akkor elmúlik a fellángolás és a kapcsolat megy a levesbe.

2017. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Hallod neked is elmondom kerdezo es masoknak is. Olyan hogy szerelem nem letezik.

Ha ket ember egy fiu meg lany egymassal parban vannak, nem azert vannak parban mert szerelmesek, hanem hogy egymassal kielegitsek a biloogia szuksegletet.

Azok az erzesek , kozos elmeny, kozos ido, hosszu evek, honapok, stb amit az ember megcsinal a parjaval aztan szakit es az egyik sir. Az sem szerelmi banat igazabol, hanem onmagat siratja azert mert valakivel megosztotta a napjait eletet, es mar nem tudja kivel megosztani.

Mivel nincs szerelem csak vonzodas, meg szexualis vonzalom, illetve tarshiany letezik ha nincs tarsad akkor depresszios leszel stb.

Tehat mivel nincs ,es ti ha mar szexeltetek egymassal lehet meguntatok azutan egymast.

2017. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!