Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írna olyan történetet röviden,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írna olyan történetet röviden, akiben sok szenvedés után lett egy törés és teljesen megváltozott?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, nem akarok általánosítani, mindenkinek az élete meg a helyzete más, én a sajátomról beszélek most. Annyi csalódás ért, és olyan fájdalmak, amik miatt lett bennem egy törés. Ami volt kapcsolatom, az borzasztó volt mind, nyílván én is hibás voltam, de a másik fél is. Az első komoly párom pszichopata volt, a többi próbálkozásomban is lelki beteg embereket szedtem össze. A családom, mármint a szüleim és a többiek is sokat ártottak nekem. Elköltöztem, és új életet kezdtem egyedül, ami nagyon nehéz, de így fogok tudni fejlődni. Úgy érzem betonfalat húztam magam és az emberek, de főleg a férfiak közé, amire szükségem van. Nem tudok ránézni egyre sem, és nemis akarok. Pihentetni akarom a szívem, mert most nagyon nehéz. Úgy érzem lelkileg egy hatalmas gödörbe estem.
2017. dec. 24. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb döntést hoztad meg azzal, hogy úgy döntöttél, magaddal foglalkozol. Az, hogy milyen párkapcsolataid voltak, részben neked köszönhető, hiszen a te döntésed volt, hogy beengedted őket az életedbe.

Foglalkozz magaddal minél többet, gyakorold az önismeretet, és amikor úgy érzed, erős vagy és tudod, mit szeretnél, akkor kezdj ismerkedni.

Egy gyenge és határozatlan nőt vagy férfit messziről kiszagolják a lelkibetegek és addig szívják belőle az energiát, amíg csak tehetik.

2017. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindig, mikor csalódtam, nehéz volt összeszedni magam, mikor sikerült, körforgásszerűen újra csalódtam, valamiért ilyen emberek kerülnek az utamba. Már azt érzem, nem akarok közel engedni senkit, mert féltem magam ettől az egésztől, a fájdalomtól, hogy nem bírok ki többet. Naponta öngyilkos gondolataim vannak, de nem merem megtenni, valahol mégis félek, hogy meg fogom. Annyira felszínesnek tűnnel az emberek, én teljesen más vagyok, nekem az a fontos, milyen világ él bennem, az élettel való harcok, az élet apró örömeinek meglátása, a szeretet, ami feltétel nélküli, engem nem érdekel a pénz, persze, enni inni ruházkodni kell, de nem elégít ki a vásárlás, az ego növelése meg a szépség, önreklámozás.
2017. dec. 24. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Elköltöztem én is, a falat is vittem. És ez már egy hosszú történet így, mivel 43 eves vagyok. Még a szomszédokkal is, csak köszönő viszony...
2017. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is az volt a legjobb döntés, hogy a rengeteg fájdalom, keserűség és szenvedés után elvonultam, és önmagammal foglalkoztam. Az önismeret által egy teljesen más emberrel lettem igazából. Nincs szükségem már senkire ahhoz, hogy boldog legyek. Teljesen más lett az élethez való hozzáállásom. A negatív dolgokban nem a fájdalmat és a keserűséget látom meg, hanem lehetőséget a lelki fejlődésre. Valami minél nehezebb az életben, annál többet tanulhat belőle az ember. Így utólag visszagondolva nem bánok semmit sem, ami az életben valaha is megtörtént velem. Még a negatív dolgokat se. Azokból tanultam a legtöbbet.

Remélem neked is sikerül rádöbbenned arra, hogy a fájdalom csak illúzió, ami akkor van rád hatással, ha hagyod és engeded.

2017. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Benne most keletkezett egy törés, hogy itt állok 29 évesen, két rommá ment kapcsolat után.

A másodiknak most lett vége kb 2 hónapja, a kapcsolat nagyon rossz volt: megcsalt, hazudott, nem bírta elengedni az exét, nem figyelt rám, ami nekem fontos volt az ritkán volt figyelembe véve, stb... :/

És még így is utána sírok... Beteg vagyok bakker, hogy egy ilyen ember után sírok.

Ezek után, hogy bízzak meg férfiakban?!

2017. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem hasonló a helyzet, bár azért más egy kicsit. Nekem mindig megvolt mindenem, aranyéletem volt, el lettem kényeztetve, olyan jólét jutott nekem, amiről mások csak álmodnak, emiatt azonban nagyon sokan megutáltak pusztán irigységből, akiknek én nem ártottam semmit, egy csomóan előítéletesek voltak velem, mindenki azt hangoztatta, hogy nekem csak megszületni volt nehéz, meg hogy nem érdemlem meg azt az életszínvonalat amiben élek, volt olyan lány, aki azért taszított el magától, mert nem tudott megbízni bennem, mert hogy én egy "szemét gazdag vagyok", akik mindenkit csak kihasználnak, végül elegem lett ebből a közutálatból, és elköltöztem az otthoni kényelemből, munkát vállaltam és eltartom magam, ami elég nehéz, de úgy-ahogy boldogulok, be akarom bizonyítani saját magamnak, hogyha akarnék a semmiből is meg tudnék élni, aztán majd a későbbiekben még biztos jól fog jönni, ha nem csak a vagyonra hagyatkozom(az majd jó lesz tartaléknak). Teljesen egyszerű életet élek, egy normális kapcsolatra vágyom egy normális lány mellett. A gazdagellenes előítéletes emberektől azonban még mindig kiráz a hideg, sosem fogom megbocsájtani nekik azt az ok nélküli gyűlöletet ,amit kaptam tőlük.
2017. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Néha, mikor már máskor is voltam padlón, mindig fel tudtam állni, aztán már egyre nehezebben ment a következő esetekben. Olyanlor mindig bátorítottam magam, adtam magamnak az erőt, aztán persze tudtam, hogy más csak tanácsot adhat meg meghallgathat, de helyettem nem érezhet és nem tehet semmit, végérvényesen az ember egyedül van. Magam tisztelem és értékelem, pontosan azért, mert mindig kibírtam mindent, ahol más elindult volna a lejtőn, én felfelé mentem, erősebb lettem, és éreztem, hogy a fájdalom csak lecke, csak épít engem. De most semmit sem érzek. Nem érzem ezeket és nemis tudok ilyenekre gondolni. :(
2017. dec. 24. 12:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet ilyenkor a költözés.Valami hasonló stádiumban vagyok,kissé kiégtem.Nem akarok/akartam egy férfire se ránézni,nem érdekelnek már az ismerkedések.Viszont én azt látom,hogy mégis van egy,aki szépen lassan közelít,és már vannak érzelmeim lassacskán,valami hasonló lesz majd veled is.Munkahelyen,vagy ahol épp nem számítasz rá,jön egy olyan,aki kitartó lesz,és leomlanak ezek a falak.
2017. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig fel lehet állni!

Én önhibámon kívül buktam 200 milliót (a teljes vagyonomat), ezután megcsalt és elhagyott a feleségem a gyerekeimet is magával vitte. Ezután ért egy súlyos baleset, amelyből több mint 1,5 évig lábadoztam, tolókocsival jártam és mankóval!

DE felálltam! ;-)

2017. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, minden elismerésem!
2017. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!