Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írna olyan történetet röviden,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írna olyan történetet röviden, akiben sok szenvedés után lett egy törés és teljesen megváltozott?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, nem akarok általánosítani, mindenkinek az élete meg a helyzete más, én a sajátomról beszélek most. Annyi csalódás ért, és olyan fájdalmak, amik miatt lett bennem egy törés. Ami volt kapcsolatom, az borzasztó volt mind, nyílván én is hibás voltam, de a másik fél is. Az első komoly párom pszichopata volt, a többi próbálkozásomban is lelki beteg embereket szedtem össze. A családom, mármint a szüleim és a többiek is sokat ártottak nekem. Elköltöztem, és új életet kezdtem egyedül, ami nagyon nehéz, de így fogok tudni fejlődni. Úgy érzem betonfalat húztam magam és az emberek, de főleg a férfiak közé, amire szükségem van. Nem tudok ránézni egyre sem, és nemis akarok. Pihentetni akarom a szívem, mert most nagyon nehéz. Úgy érzem lelkileg egy hatalmas gödörbe estem.
2017. dec. 24. 11:37
1 2
 11/11 hunkurunkvirág ***** válasza:
Faterék annak idején fél napig Szenvedtek a Lada gyújtásával, aztán a próbakörön beleugrottak az árokba, így a családi járgány egy kissé Összetört.
2017. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!