Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a férfi-nő közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a férfi-nő közötti mély és hosszútávú barátságban?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, de néha dugunk?
2017. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor, ha egyik részéről sincs szexuális vonzalom. Más esetben könnyen barátsegg lehet a barátságból.
2017. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van egy ilyen női barátom. Egy titka van, élőben nem találkozunk csak emailben beszéljük meg rendszeresen egymás életét. 40f
2017. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
igen. -21 centi mély és 4.9 centi széles tér oké neki? XD
2017. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen nem létezik, ez ugyanaz, mint a Jézuska.
2017. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem. Aki barát a másik nemből, azt kedvelem, sok mindenben közösek vagyunk. Ezt már csak egy hajszál választja el, hogy ép nem kívánom szexuálisan is. Ez a hajszál meg bármelyik pillanatban elszakadhat. Elég egy mélypont a másiknál és több lesz a vigasztalásból.
2017. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Amelyik férfivel úgy gondoltam, hogy mély barátságban vagyunk, azokról kiderült, hogy csak addig érdekeltem őket, amíg szerelmesek voltak belém. Mindhárom esetben így volt eddigi életem során.

2017. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Előbb-utóbb más lesz mély és hosszútávú köztük,nem a barátság.Szerintem az ilyen esetekben mindig rezeg a léc.
2017. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Illetve egy esetben igen: ha legalább az egyik fél meleg, vagy leszbikus.
2017. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Van egy ilyen lány barátom.


Egy nagyon jó barátom párja volt éveken át, és közben eléggé megkedveltük egymást, de mivel neki ott volt a párja, és nekem is, így inkább afféle testvéri viszonyunk van.


Azóta mindkettőnknek több párja volt, volt, hogy egyikünk volt egyedül, volt, hogy mindketten, de az érzés mindig megmaradt testvéri, sosem csúszott el férfi-női irányba.

2017. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!