Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a férfi-nő közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a férfi-nő közötti mély és hosszútávú barátságban?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy hiszek, mindig kibújik a szög a zsákból, hogy az egyik nem is barátkozni akar csak.
2017. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem hiszek benne.

Exemnek csak lány barátai voltak.

Szerintem exem az egyikőjük iránt többet érzett. Csak a lány terhes lett a párjától. Utána jöttem én. Ja és ez a lány a lelki társa.... Voltak érdekes dolgok.

2017. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mcgalagony17 ***** válasza:

Természetesen hiszek benne :) Jelenleg két ilyen fiú barátom van, az egyikkel néha van szex is, a másikkal semmi ilyesmi... De egyikkel sem volt soha szerelem. Volt egy harmadik teljesen szexmentes barátom is, akiről kiderült, hogy az utolsó egy évben- két évig voltunk barátok- már belém volt esve... Na igen, ez tud kellemetlenséget okozni. Az ideális férfi-női barátság alapja szerintem a kémia teljes hiánya avagy annak helyes kezelése ;)


23/N

2017. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem van fiú barátom. Attól még hogy jól elbeszélgetünk nem csak egy hajszálon múlik a többi... Egyik barátommal pl teljesen más életet élünk, teljesen más dolgokra vágyunk, teljesen másik az elképzeléseink. Ettől még miért ne tudnánk beszélgetni? Ha egyszer mindketten tudjuk hogy nem vagyunk egymáshoz valók, teljesen más az életvitelünk.
2017. dec. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam még ilyet. Ha egy nővel közeledünk egymáshoz, annak oka van. Abban, hogy barátság extrákkal, hiszek.
2017. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!