Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan gázos a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gázos a helyzet, ha egy férfi 25 felett szűz marad vagy csak itt állítják be annak?

Figyelt kérdés

Könnyű a másikra azt mondani, hogy lúzer nyomi, de az élet nem ilyen egyszerű. Alapból elég nehéz megtalálni a párunkat és sok ember szenved emiatt, hogy nem talál kölcsönös vonzalmat, nincs szerencséje, csak olyanoknak kell akik nem tetszenek neki, ez megeshet bárkivel.

Úgy látom, hogy míg a nők nem találnak senkit bátorítják, de ha egy férfi nem talál abba meg belerúgnak. Én is már nem egyszer megkaptam a magamét azért, mert lehetett volna több esélyem összejönni valakivel, de nem voltak szimpatikusak. Amúgy is rossz, az, hogy nem találom a páromat, de ha ezzel cseszeget valaki az olaj a tűzre.

Nem tudom, hogy erről miért nem szabad beszélni, ha ismerkedek valakivel, mikor egy jó párkapcsolat alapja az őszinteség, és miért kell ezt ennyire szégyelni. Mert azt aláírom tényleg furcsa, ha valaki sokáig nem találja a párját magamat is furcsállom ezért, de ezért szégyenkezni minek kell. Próbálkoztam sokat nem jött össze, majd csak összejön, erre nem lehet jobbat mondani.


2017. dec. 24. 14:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

A párom pont 25 éves volt és szűz, amikor megismertem. Egyből megkedveltem, jó volt vele, megvolt a közös hang is. Sokat jelentett nekem, hogy elmondta, hogy szűz, nek próbált mindenfélét összehazudni, mert egyből megvolt a bizalom egymás felé.

Szerintem aki normális felfogású, szeretetteljes kapcsolatot keres az nem fogja emiatt elítélni a másikat, akinek meg ez problémát jelent, az jobb is, ha kiderül.

2017. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%

azért mert a környezetembe nem látok olyat aki 25 felett

nem volt még kapcsolatba,vagy ha igen az bulizik bacik össze vissza.

2017. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
11%
olyan nincs hogy tegyük fel valaki 16 éves korától keres komoly kapcsolatra férfit és nem talál 25 éves koráig olyat aki megfelelne neki ez kamu
2017. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%
mert ha vki beléd rúg (általában férfi) azt hiszi több nője lesz
2017. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#3 Arra nem gondolsz, hogy későn érés, a rossz gyerekkor, rossz társaság, traumák közre játszhatnak ebbe? Nem mindenkinek fenékig tejfel az élete.
2017. dec. 24. 14:29
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Nem olyan könnyű olyan személyt találni, akivel meg lehet osztani az intimitást.
2017. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
40%
nekem se tejfel az életem,még se játszom az agyam hogy nekem nemfelel meg senki,akartam már összejönni nőkkkel,de nemkelettem nekik
2017. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

"Arra nem gondolsz, hogy későn érés, a rossz gyerekkor, rossz társaság, traumák közre játszhatnak ebbe? Nem mindenkinek fenékig tejfel az élete."


Mégis pont a balhés, problémás, rossz családból származó srácok szexelnek általában a legkorábban.


Nem azért "rúgnak bele" az idősebb szüzekbe, mert nem szexeltek, hanem mert itt rinyálnak az oldalon és hülyébbnél hülyébb elméleteket gyártanak a sikertelenségükre (amelyekben valahogy sosem ők a hibásak).

2017. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
ismerek lányt aki középiskolába kövér disznó volt,nem szolt snekihez,most meg van fickója,a múltba éltek,looserek
2017. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én nem sajnáltatom magam azt tudom, hogy bennem is vannak hibák, de mindenkiben vannak, senki se tökéletes. Mikor ismerkedtem én is vétettem olyan hibákat amiket már nem csinálnék, ha újra ismerkednék vele, de azért azokban a lányokban is volt csomó hiba akikkel ismerkedtem. Ezeket eltudtam volna fogadni csak nekik nem kellettem.
2017. dec. 24. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!