Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érzi magát egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi magát egyedül?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írhat bárki . Nem vagyok magányos de hatha ezzel segítek
2017. dec. 24. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Sokszor annak èrzem magam.

Ha van valaki hajdu boharból írhat...

28f

2017. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Fizikálisan nem vagyok egyedül, mert itt alszanak már a fiaim és anyukám is, mert eljöttünk a mamához a téli szünetre. Lelkileg egyedül érzem magam, mert válófélben vagyok. Sajnos nagyon kivagyok, de ezen semmi nem segít, még a beszélgetés sem. 35N
2017. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok mert a szüleimen, testvéremen, pár barátomon kívül senkim nincs, de most valahogy úgy érzem nem probléma nekem, de nem tudom megmondani miért. Most jelenleg elvagyok egyedül, de tudom hogy pocsék érzés.

De szomorú azt látni hogy nem vagyok egyedül, mert azért nem olyan jó az ha valaki egyedül van. Minden sorstársamnak kitartást, és boldog karácsonyt kívánok!

2017. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én is magányosnak érzem magam, persze itt van a család de nagyon tudnék értékelni egy olyan személyt akivel eltudnék beszélgetni, jól kijönni, esetleg a jövőben pedig komolyabbra fordulnának a dolgok. :)


21/F

2017. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem csak egyedül érzem magam, egyedül is vagyok.
2017. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!