Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel ezt?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a tökéletes embert, de ő a karriert választotta, így nem lehet köztünk semmi. Önző lennék és nem tudnék úgy nyugodtan élni, ha miattam mondana le bármiről.

Korábban minden srácot le tudtam zárni, mert a személyiségük nem stimmelt, de itt a körülmények állnak közénk és fusztrál.



2017. dec. 24. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
És ez a karrier azzal jár, hogy kasztráltatta magát? Esetleg papnak ment? Vagy miért ne lehetne mellette barátnője? Nem értem a kérdést :DDDD
2017. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert ausztriába megy
2017. dec. 24. 22:27
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Tökéletes az aki nem akar párkapcsolatos mert a karrier fontosabb?

Azért ezzel kapcsolatban vannak fenntartásaim. Az ilyen embernek mindig fontosabb lesz a karrier mint bármelyik más emberi érték. Ismerem ezt az embertípust, képes feláldozni mindenkit hogy előrébb jusson és ennek sosincs vége.

50-55 éves korára meg rádöbben hogy egy lufit kergetett, de akkor már késő.

2017. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan karrierem volt, hogy 7-ből 5, néha 6 napot is 10 óráztam, és 1 óra volt a hazaút, és volt barátnőm mellette.

Valószínű ez csak egy (elég szar) kifogás, és nem is kellesz neki igazán.

2017. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Exbarátom anyukájának a férje is Ausztriában dolgozott, igaz ők Győrben laktak, csak hétvégére járt haza, vagy péntek-szombat-vasárnap. Egyszer azt mondta a néni, hogy valószínű emiatt sem ment tönkre a házasságuk, nem voltak egymás szájában. Persze mindenki máshogy bírja az ilyet.
2017. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, sajnos nem kellesz neki igazán. :(
2017. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is dobtak, ilyen ürüggyel. Vagyis a szakításkor ez volt az indok, hogy keveset találkozunk. Több találkozó megoldható lett volna, ha nem jön a buta kifogásokkal.

Utólag azért rá kérdeztem mi volt a valódi ok, miért volt ennyi kifogás. Azt mondta nem volt tűz, nem azt érezte amit kell.

Ha valaki igazán akarja a másikat, megoldja. Nincs kifogás, nincs kamu.

2017. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom ha látnám hogy szeret én hazajönnék 1 éven belül és megvennénk a közös otthonunkat...

Bár úgy lenne..


31f

2017. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Önző mivel a karriert vàlasztotta.
2017. dec. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És? A párom Svájcba ment am unka miatt... jöttem utána.
2017. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!