Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sose voltam valami szép, sőt, mindig is ronda voltam, amit tudtam magamról,hisz az egész gyermekkorom abból állt, hogy mindenki az arcomba vágta, csúfoltak miatta.. Emiatt úgy is éltem, alkalmazkodtam a dolgokhoz. Viszont manapság kezdtem elfogadni magam úgy ahogy vagyok, hiszen kénytelen vagyok, mivel nincsenek millióim plasztikai műtétekre, és ez nem egy olyan dolog, amit anélkül rendbe lehetne hozni... A lényeg az, hogy a napokba a páromnak volt egy elég erős megjegyzése, amitől teljesen összetörtem, hiszen ő az a személy, akiről azt hittem, hogy elfogad úgy, ahogy vagyok... Persze utána mondta, hogy vannak olyan részek amiket szeret rajtam, különben nem szeretett volna belém, de azt is mondta, hogy ha szebb lennék jobban "szeretne" vagyis jobban vonzódna hozzám.. próbálom felfogni a dolgot, de igazából csak megint ott tartok, hogy az önbizalmam a béka feneke alatt van, utálok tükörbe nézni, és zavar, ha ránéz az arcomra.. 22/L

2016. nov. 26. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott pontosan? Es mi ez a dolog, amire ennyire elcsufit teged?
2016. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vágj vissza neki,alázd meg te is! Mondjad neki,én is jobban szeretnélek,ha nagyobb f.arkad lenne!

Jó i.dióta párod van! Hogy lehet ilyet mondani,nem is értem!

2016. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom megalázni, úgy gondolom az nem megoldás, hiszen fontos nekem és akit szeretek azt nem akarom bántani, hiszen tudom milyen szar érzés. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy valakinek volt-e már hasonló és hogy dolgozta fel, mit tett.. stb
2016. nov. 26. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, mit mondott, ennek hiányában nem tudunk értelmes választ adni. Ahhoz tudni kell, hogy valóban ennyire sértő dolgot mondott-e, vagy valami olyat, amit te nagyítasz fel az önbizalomhiányod miatt.
2016. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
viccből akartam írni, h aprítógéppel dolgozd fel, de ezek után komolyan mondom. ez nagyon szemét beszólása volt
2016. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!