Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a legtöbb 18-23 éves csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb 18-23 éves csaj foglalt akkor hogy legyen barátnője egy tapasztalatlan fiúnak? Állítolag ebben a korosztályban a legtöbb nő foglalt.

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

VIII.Edgar Vinegar

Egyszer már lefolytattuk ezt a beszélgetést... A te 40 darab ismerősöd minden csak nem reprezentatív minta. A majd' 10 milliós magyar lakosságnak igen csak csekély része. Attól, hogy 40 ember közül neked épp nins szingli ismerősöd még kismillió szingli huszonéves nő van.

2017. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

21 éves vagyok, voltam már 3x olyan férfival, aki teljesen tapasztalatlan volt és szűz, viszont emberileg nullák voltak, így nem is csodálkoztam azon, hogy nem volt senkijük idáig és van olyan, akinek azóta sem volt közel 3 év alatt.

Most jelenleg egy velem egykorúval vagyok együtt, neki is volt már több kapcsolata meg nekem is. Teljesen jó.

2017. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11


Mégis HOL? Ez itt a kérdés, semmi több.

2017. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én az alsó korhatárt erősítem ugyan, de nyugalom, csak az én osztályomban szaladgál minimum 10-15 szingli lány, szóval nem mondanám, hogy kevesen volnánk, csak keresgélni kell.:D
2017. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!