Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen nyomorék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen nyomorék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, miért vagyok ilyen gyökér? Vajon soha nem lesz normális kapcsolatom? Egyszerűen, egy egoista, öntelt nagyképű hülye gyerek vagyok. Nagyon jó vagyok a nők terén, ilyen fiatalon is nagyon sok jó dolgot át éltem. Mindig végig viszem amit a fejembe veszek. Viszont, amire igazán vágyok. Az egy normális kapcsolat. Sokadig kapcsolatom és már kezdek elkeseredni. Sok helyzetet nem jól kezelek a párkapcsolataimba. Az első 1/ 1,5 évnél még minden happy. Aztán, egyszerűen elkezdek kívánkozni másfele. Ha pedig nem. Akkor én teszem tönkre a saját kapcsolatunkat. Amíg szerelmes vagyok nincs semmi baj. Hiába, szeretem...

2017. dec. 26. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az , hogy valaki könnyen ismerkedik és találl barátnőt, az nem bűn! Én ugyan így voltam hosszú évekiģ és nagyon rossz volt. Bárkit fel tudtam szedni, de akit komolyan vettem és éreztem , hogy vele jó lenne hosszú távon, azokat a lányokat valahogy mindíg elüldöztem. Azok lanyok viszont akiket nem tudtam igazán szeretni, szinte mindíg sérültek miattam amikor elhagytam őket. Ne gondoljátok, hogy ez jó érzés.
2017. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az igazi egoista sosem ismeri be magáról hogy az..meg az egész írásod alapján nem tűnsz nagyképűnek sem (a nagyképű emberek ugyanis nem nyavajognak)..
2017. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De azt is írta, hogy ő hülye gyerek. Akkor valahol itt keresendő a baj.
2017. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDd
2017. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért vagy ilyen nyomorék, mert könnyű dolgod van. A szerencsés génjeimnek köszönhetően én is ilyen nyomorék voltam. Ráadásul együttesben gitároztam, énekeltem, minden valamirevaló buliba minket hívtak még az átkosban. Se szeri se száma nem volt a kalandjaimnak. Egy baj van ezzel, koma; nem kell megtanulni a női gondolkodás, megismerni a női lélek rejtelmeit, egyszerűen lecseréljük őket, ha valami nem tetszik. De tudod, mindenki arra vágyik, ami éppen nincs meg neki. Sokan a fél karjukat adnák egy ilyen partnercserélgetős életért, aki meg ebben van, a fél karját adná egy igazi tartós kapcsolatért, vérbeli szerelemért.

Ha ki akarsz belőle mászni, írj privátot, esetleg tudok tanácsot adni, ha azt látom, hogy tényleg komolyan gondolod.

2018. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!