Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire tartjátok gáznak, ha egy fiúnak hiányzik a foga?

Figyelt kérdés
Szóval már amúgy is volt egy lyukas fogam,de most le is tört belőle egy darab és nagyon fáj is.Arra gondoltam,hogy azt az egy fogamat kihuzatnám.Nagyon gáz lennék úgy? Egyébként jobb oldalon hátul van,tehát nem szembetűnő.
2017. dec. 26. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
10ezerért betömi a maszek fogorvos...
2017. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha hátul van nem gáz. em is biztos hogy érdemes pótolni
2017. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire igénytelen, és minél előbb menj el vele fogorvoshoz!

A saját érdeked, hogy minél több fogadat megtartsd!

2017. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm.

Mennyire fájdalmas egy ilyen fogpótlás?

2017. dec. 26. 20:46
 5/7 Clay Morrow ***** válasza:
Kibírható. Néha van egy kis fájdalom, de megéri. Én 1,5 évet vártam vele, már kapartam a falat annyira fájt, bár ne lettem volna ilyen hülye és elmentem volna időben.
2017. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Egyik hátsó fogamból letört jó nagy darabka, és ha akkor elmentem volna dokihoz még megtudta volna menteni. Rá 2 hónappal később begyulladt és úgy fájt hogy majd megpusztultam. Akkor elmentem dokihoz, mondta hogy az íny még nincs begyulladva de gyökérkezeléssel és utána töméssel, meg valami felépítéssel sem tudta volna már megmenteni mert gyakorlatilag az egyik gyökere is eléggé sérült volt, ezért javasolta hogy megpróbálja kihúzni, de ha marad benne akkor átküld szájsebészhez, szerencsémre pont volt helyben, még rendelt is, fel is telefonált hozzá hogy ha úgy van tudna-e fogadni, de nem kellett mert érdekes módon kitudta szedni a fogamat teljesen jól, amin még a doktornő is meglepődött hogy ennyire jól ment. Egyébként a kutya sem veszi észre azt hogy hiányzik. Pótlással nem foglalkozom mert másra kell a pénz.
2017. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Mi az a felépítés?
2018. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!