Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartjátok a slyotokat...

Hogy tartjátok a slyotokat fogyi után? Nem hiányzik a finomság?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
nem
2011. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem :)
2011. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én napi csoki-sütizéssel vagyok tíz kilóval a normál súlyom alatt.


És míg súlyt tartottam is ettem csokit, péksütit, majdnem napi szinten, mégsem híztam.

2011. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki normálisan evett fogyás alatt, az megtanulja, hogy sokkal finomabb dolgok is vannak, mint a mű édes sütemény, meg a csoki. Úgyhogy egyáltalán nem hiányzik, sőt az lenne a kínszenvedés, ha ilyeneket kellene ennem.
2011. nov. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan finom a csoki meg az összes édes vacak utólag is, csak nem jut eszembe enni meg nyilván tudatosan sem választom. Viszont ha meg kellene ennem, ízlene.
2011. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hiányzik,ugyanis minden nap van valami nass. Vagy egy rudi,vagy egy csoki,vagy süti. A diétámba is beillesztettem ezeket,most súlytartásnál pedig picit többet is eszek belőlük ;)

Nem kell spártai módon kínozni magad, hogy már egész életedben nem eszel ilyeneket ha szereted...

2011. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem tudom, miért pontoztak le :) Azért, mert nem hiányzik az édesség. Savanyú a szőlő, vagy mi van? Nyugi, régen én is két pofára zabáltam csokit,sütit, kenyeret, minden sz.rt... kövér is voltam. Aztán egészséges életmódra váltottam, mozogtam. Kegyetlen volt, nagyon szenvedtem. Viszont idővel átállt a szervezetem, lefogytam. Megérdemlem, mert volt akaratevőm. Most súlytartón vagyok, egyáltalán nem hiányzik semmi csoki meg ilyenek. Még mindig finomnak tartom őket, de nem kívánom meg őket, nagyon megszerettem a zöldségeket, gyümölcsöket, csirkemellet, tejtermékeket, tejes kiőrlésű termékeket és a sportot is. Persze azért kéthavonta eszek valami nasit, úgyhogy evidens, hogy karácsonykor is fogok szaloncukrot, sütiket enni, mert néha jól esik, de ha eszem csokit,sütit, olyan 1-2 hónapra besokallok, nem tudnék enni belőlük.
2011. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam:) Köszi!
2011. nov. 30. 23:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy valamelyik válaszoló/ olyan, aki nem bírja ki édesség nélkül/ unatkozó barmok, akik belépnek minden kérdésbe és random pontoznak le. Egyébként nincs mit, sok sikert! Én 23 kg-t fogytam.
2011. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!