Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha az utcán megláttok kézenfogva egy idősebb pasit (40), egy fiatalabb lánnyal (20)?

Figyelt kérdés
Mi az első gondolatotok? Nyilván mindenki a pénzt írja majd.. De ha tényleg fülig szerelmesek , akkor mit gondoltok?
2017. dec. 26. 23:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
77%
Semmit,nem érdekel más emberek élete.
2017. dec. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Itt Budapesten senki nem figyeli azt,hogy ki-kivel sétálgat,még az sem tűnik fel az embereknek,ha egy 40 éves nő jár kézenfogva egy 20 éves fiúval,senkit nem érdekel ez.
2017. dec. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
57%
Én elég sokat járok kondizni és bizony látok olyan 40, de akár 50 éves hapsit is aki keresztbe megeszi a mai 20 éves korosztályt kinézetre. Ad magára, sportos és bizony nekik már érett a gondolkodásuk, ami nagyon fontos egy nőnél az esetleges későbbi családalapîtás miatt. Egyáltalán nem biztos, hogy a pénz miatt van vele. Én “csak” 23 éves vagyok, de simán lennék együtt egy 35 éves pasival is. NEM a pénz miatt. Az én korosztályom jelenleg egy borzalom. Tisztelet a kivételnek!
2017. dec. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Én általában azon szoktam elkezdeni gondolkozni ilyenkor, h az az apja lehet, vagy a fickónak?!
2017. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
12%
Én is 30+os vagyok és símán megfognám egy 14 éves lány kezét. Hol érdekel ki mit szól ,ha tetszik?
2017. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
37%
Piszok mázlista 😀😀😀
2017. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)! Amúgy inkább én vagyok mázlista..:D Piszok jóképű, udvarias, kedves, gondoskodó..szóval imádom őt. Én meg próbálok szintén ilyen sokat adni.
2017. dec. 27. 08:36
 18/37 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy legyenek boldogok, ítélkezés nem az én világom! :)
2017. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%

őszintén? teljesen őszintén?

Ismertem nem egy ilyen kapcsolatot, és mindegyik nagyon hasonlított egymásra, kisebb különbségekkel vegyítve


Általában a pasi vagy nagy nőcsábász szingli, aki nagyon nem akar komoly kapcsolatot létesíteni, menekül a felelősségtől ami kapcsolatról szól, vagy összehozott egy gyereket és utána lelépett, mert túl nagy felelősség, vagy áltatta a párját pár évig és utána esküvő helyett otthagyta. Imád flörtölni, bárkivel, bárhol, csak csaj legyen, nem válogat, minél fiatalabb és hiszékenyebb annál jobb, azon kívül nagyon szereti oktatni a fiatal csajokat és panaszkodik rájuk ha túl komolytalanok és nem olyan kifinomultak mint ő 40 évesen.

A lányok általában önállóak, de elhanyagoltak, háttérben voltak az évek során, sokszor második testvérek, szeretnek nagyok lenni, idősebbek mint amilyenek, mindenki körülöttük "éretlen tuskó", és imádják, hogy egy komoly férfi udvarol nekik és nem veszik észre, hogy ahogy nemet mondanának, a pasi máris menne tovább a következő lányhoz. De szeretnek álomvilágban élni és úgy gondolják, hogy majd ők megszelídítik és betörik ezt a férfit.

Azon felül a kapcsolat főleg szexen alapszik, sok alkoholon és "művelődésen" ami azt jelenti, hogy az idős pasi oktatja a kiscsajt, viszi mindenhova, a csaj emiatt sugárzik, hogy milyen kifinomult életet él a pasi meg rajol mindenkinek, hogy ezt a fiatal puncit ő dugja.

2017. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
69%

Engem speciel pont hidegen hagy mások élete; csinálhatná így mindenki akár ahelyett, hogy idegenekkel foglalkozik.


Annyira undorító, hogy ennyire pénzközpontú lett majdhogynem minden. Nem teljesen mindegy, hogy miért vannak együtt? Ha meg őket ez zavarja, és kérdéseket írnak ki miatta, hogy random unatkozó emberek válaszát olvassák, akkor ott valami nem oké azért.


Egyébként meg: "nem idős kissé az a lány, hogy az apukája kezét fogja miközben átmennek az úttesten?!?" (haverom, hasonló szituációban, igaz történet alapján)

2017. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!