Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha az utcán megláttok kézenfogva egy idősebb pasit (40), egy fiatalabb lánnyal (20)?

Figyelt kérdés
Mi az első gondolatotok? Nyilván mindenki a pénzt írja majd.. De ha tényleg fülig szerelmesek , akkor mit gondoltok?
2017. dec. 26. 23:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
70%
Alapvetően semmit sem gondolnék, észre se venném, ha elmennek mellettem az utcán, leszarom. Ha meg megkérdeznék konkrétan, hogy mit gondolok, azt, hogy a csaj selejtes, nem kell senkinek a korosztályából, ahogy előttem már írták, vagy apakomplexusos. A pasi meg egy tini szintjén van értelmileg és érzelmileg, esetleg rátört a kapuzárási pánik, ezért normális nőnek nem kéne. De nem is fog sokáig tartani az ilyen, nem kell vele foglalkozni.
2018. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyen lány nagyonis kell a korosztályának, csak a korosztálya nem kell neki... Valami elcsúszott valahol. Ízlésficam, apakomplexus,naivság, valamelyik igaz lehet.


"Piszok jóképű, udvarias, kedves, gondoskodó..szóval imádom őt"

A jóképű szubjektív. 23 évesen én is udvarias vagyok, gondoskodó, a kedvesség pedig alap. De egyébként az összes tulajdonság alap, legalábbis annak kellene lennie.

A kérdező semmi meggyőzőt nem mondott. Valószínűleg egy rakat bunkót kifogott idáig, és jött egy bácsi, aki pont nem volt az, és rögtön nyílik a láb. És ilyen 20 éves gyerekekből pedig egy rakat szaladgál az utcán. Ciki.

2018. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
71%

Hogy az apja.

Ha a pasija,akkor nekem tobb 23 eves fiu marad, mert en is a nalam fiatalabbakat birom ;)

N/32

2018. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Azt hogy mindjart hanyok...19/33-nak igaza van
2018. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
41%

szerintem ez mindennapos.

pl

[link]

[link]

a pali 40-42 a csaj 22.

és még verekednek is a csajok a fickóért.

2018. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet ránézésre megmondani, ki hány éves. 15-20 éveket simán tévednek az emberek a valódihoz képest, még akkor is, ha alaposan megfigyelik az embert, vagy beszélgetnek is vele.

De az utcán még csak meg se figyeled alaposan. Legalábbis ahol én élek, 500 ember/mp a látóterembe kerülő embertömeg áramlási sebessége.:)

2018. febr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Még egy csaj, akit a korosztálya megszívatott.
2018. febr. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!