Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is szokott olyan felemelő érzésetek lenni, hogy de jó érzés reggel felkelni és szabadnak lenni, nem kell a férfiakon agyalni (tehát nem kell egy adott férfin agyalni)?

Figyelt kérdés

A szabadnak lenni kifejezést átvitt értelemben értettem.

A kérdésem lényege,hogy mindamellett,hogy nem vagytok kapcsolatban,meglátjátok ennek az előnyét és ezzel jól indul a reggel....minthogy azzal,hogy oh,milyen magányos is vagyok,hiányzik valaki az életemből.


Mostanában erre az érzésre szoktam fókuszálni,mert úgy érzem jót tesz.

Persze itt is felmerül a kérdés,hogy a férfihoz miért kötődne alapesetben a negatív értelmű agyalás..de biztosan tudja az,akinek volt már ebben része:D


21L


2017. júl. 30. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tavasszal váltam, igen azóta felemelő így ébredni :)
2017. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Én hétköznap reggel úgy kelek, hogy: francba, már megint munkába kell menni, csak még 5 percre visszaalszom...


Aztán mikor este fáradtan bedőlök az ágyba, akkor: majd hétvégén alszom délig és kipihenem...


Aztán hétfőnként kezdődik az egész elölről. Néha persze el tudok jönni szabadnapra, de a kérdésedben írt gondolatokra nem szoktam ébredni. :-)

2017. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, én ha épp nem pasin, akkor valami máson mindig agyalok, és ha épp megszabadulok egy rossz, visszahúzó kapcsolatból, jönnek új gondok, amikkel reggelente fel szoktam ébredni.

Most is szabad vagyok, de sajnos még érzelmileg nem teljesen, és így sokat gondolok egy srácra, és még nehezen élem meg ezt. Mikor még nem volt ennyire bennem ez a párkapcsolat dolog, akkor is általában a napi teendők voltak a fejemben, szóval ez az érzés számomra ismeretlen, amit leírsz :) Más dolgokban néha jól esik arra gondolni, hogy független vagyok. Például ha tervezem a jövőmet, jól esik most a gondolat, hogy férfiak terén is bármi megtörténhet még, minden kanyar mögött ismeretlen dolgok várnak, és arra fordulhatok, amerre szeretnék.


22N

2017. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Parkapcsolatban vagyok. Orulok neki. Hajnalban mindig a futasra gondolok,h mennyire szeretem! Meg,h felebresszem a pasim egy nagy nyalas csokkal! Aztan meg a kutyam egy nagy nagy puszival. Olyan edes! A pasimmal szexelek,setalok,beszelgetek,stb programokat csinaljnk.
2017. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én görcsösen kerestem eddig pasit magamnak és a rengeteg rosszul elsült randi és "kapcsolat" után leálltam...és igen nagyon felemelő érzés, hogy nem kell az első randik előtt, közben és utána görcsölni, hogy vajon mit gondol rólam, lesz-e folytatás, szimpatikus voltam-e neki, és most nemes egyszerűséggel lesz@*om és nem randizok, nem keresgélek. Igen felemelő érzés nem agyalni rajtuk!
2017. júl. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Arra szoktam ébredni, hogy megint mennyi meló lesz ma, mit kell még megcsinálni, lesz-e időm délután vásárolni/főzni..stb.. Pasikon max este szoktam gondolkodni, ha nem csak hullaként beesek az ágyba, de akkor is általában inkább azon, hogy mennyivel egyszerűbb lenne, ha nem egy fizetésből kellene megalapozni a felnőtt életem és lenne kihez fordulnom segítségért, kivel megosztani a terheim, tanácsot kérni, lenne kit megölelni este és lenne kit szabadon szeretni..stb..mondjuk időm sincs egy kapcsolatra. Amikor annyi idős voltam mint te én is szabadságként éltem meg az egyedüllétet egy hosszabb kapcsolat után. Aztán jött egy görcsös keresési időszak, majd az is lecsengett és most már nincs se időm, se erőm erre koncentrálni, mostmár egyedül próbálok boldogulni aztán amjd csak jön valaki (vagy nem). Csak akkor agyalok ezen, mikor nagyon megcsap a magány vagy az álmatlan éjszakákon, mikor számvetést készítek az életemről. N/28
2017. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyem a zúzádat kérdező, rajtam kattognál mindig, de pozitív értelemben. 😬😀 29F
2017. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább a lefekvésnél szoktam néha azt gondolni, hogy de jó, nincs ki megcsaljon, így nyugodtan alszok :D
2017. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

egy nagy csalódás után , igen ,volt egy ilyen időszakom..

amikor felkelsz és minden jó,csak magadra fókuszálsz, újra önmagad vagy érzés,minden szép és jó :)

2017. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dettó úgy vagyok ezzel,mint a hatos.Mondjuk mióta nem foglalkozom az ismerkedéssel,az életem egy állóvíz,de legalább tök nyugodt.
2017. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!