Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okoz neked gondot, hogy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoz neked gondot, hogy kis méretű farkad van? A nők mit szólnak hozzá?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon kicsi, 40cm, de eddig senki sem panaszkodott.
2017. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mivel még szűz vagyok... :'D

De egyébként nem okoz gondot. Hülyeség rágörcsölni. Úgysincs barátnőm, de ha lesz is valaha, akkor ő elfog fogadni, ahogy vagyok. Ha nem, akkor pedig nem... Nem tudok mit csinálni vele. Csak azt tudom, hogy felesleges bármire is rágörcsölni. Az élet pereg így vagy úgy. De eldöntheted, milyen minőségben peregjen. Fogadd el, amin nem tudsz változtatni.

2017. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi számít számodra kis faroknak?

Nekem 15 cm- es....soha nem volt rá panasz.Bár volt itt jónéhány olyan komment egyes nők részéről, hogy elgondolkodtam, hogy valójában mini farkam van, ami semmire sem jó.

2017. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nő attól valaki, hogy odabiggyeszti a végére, hogy N.
2017. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem 13 cm.
2017. dec. 28. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok tényleg. Nem kell aggódni fiúk, jó a 13, 15, 16, 11 is. Egyrészt a gazdája számít, meg hogy hogy bántok vele. Ezek számítanak. Persze... A normális nőknél...
2017. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok és nekem mindegy milyen vastag vagy nagy akkor sem tudok szex közben elélvezni.
2017. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A nők semmit nem szólnak hozzá, meleg vagyok.
2017. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első barátomnak kicsi volt, kb 13. SEMMIT nem éreztem , pedig szűz voltam. Nem mondtam neki semmit, de igencsak frusztrált voltam amíg együtt voltunk.
2017. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!