Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni h a hapsidnak a munkaja altal teljes belatasavan a legintimebb dolgaidba?

Figyelt kérdés

Peldaul belatasa van mindenbe amit az interneten csinalsz, mit rendelsz ki lajkol ki ir rad es mit valaszolsz?

Nincs bizonyitekod h csinalja de lehetösege van ra es nem tudod befolyasolni , rajta múlik. ( kulföldön elek esitt masak a szabakyok, az arabok robbantasai miatt a zsaruknak nem kell engedely, barki eleteben kutakodhatnak )

Hogyan lehet ezzel egyutt elni , ha erzed h a masik tul sokat tud rólad , es úgy erzed nincs mar maganeleted, titkaid?



2017. dec. 28. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

A kérdést elolvasva azthittem először valami nőgyógyász, hogy legintimebb dolog.. Érted... Legintimebb.. :D

attól, hogy együtt vagytok még lehet magánéleted. Ha felhoz valamit ami nem rá tartozik szerintem kuka a gyerek.

2017. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Kamu. Ketlem hogy
2017. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Es melyik orszagban van ez?
2017. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem lennék olyan emberrel, aki visszaélne a pozíciójával és nyomozna utánam. Most se zárom el a dolgaim, simán megtehetné bármikor a párom, hogy átnézi, de ha az a típus lenne, aki ezzel visszaél, nem lennénk együtt. Fordítva ugyanez.

Alapjáraton viszont csak azért, mert elérheti, ha akarja, nem érdekelne, bíznék benne, hogy nem teszi. Persze ezt is csak akkor lehet, ha nincs semmi jele a kontrollmániának vagy féltékenységre való hajlamnak.

2017. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Ketlem, hogy barmilyen rendor barki utan kutakodhat. Nem is tudja megtenni technikailag sem.

Kamu.

2017. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A férjem programozó és teljes belelátása van a számítógépembe. Szerintem nem él vissza vele, de nincs is titkolnivalóm.
2017. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom meg mérnökinformatikus, én ehhez nem értek, bármikor meg tudná nézni minden magán dolgomat is, ha akarná, ebben biztos vagyok, de bízunk egymásban, meghagyjuk egymás privát szféráját annak ellenére, hogy amúgy sem találna semmi extrát, ha megnézné.

Szerintem ez a bizalmon múlik. Ha az nincs meg, akkor amúgy is lőttek a kapcsolatnak.

2017. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a problémát. Engem pl a munkahelyem folyamatosan csekkol. Olyan helyen dolgozom ahol ezt el kell fogadnom. Látják az összes e-mail-m, a magán beszélgetéseket mindent. Ki a fenét érdekel? Nincs takargatni valóm, az meg hogy látják a párommal váltott intim fotóinkat, háát egészségükre. Nem élhetnek vissza vele, szóval nem érdekel.
2017. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha rendelsz neki ajàndékot a netről az se éri meglepetésként hisz làtta olvasta a levelezésed..
2017. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

A kérdés kamu, hacsak nem Észak-Koreában élsz. Akkor viszont nem irogatnál ide.


Mellesleg aki hapsinak szólítja a barátját / párját / férjét, az meg is érdemli, ha az élet csúnyán bánik vele.

2017. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!