Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vennétek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vennétek az ilyen megjegyzést a párotoktól?

Figyelt kérdés

Van egy nő a munkahelyén, akinek elég tenyérbemászó stílusa van. Rajtam kívül más kívülálló nő is ezért nem csípi, nem szimpatizál vele, pedig ő sem beszélt vele 1 mondatot sem. El lehet ítélni, de 98%-ban igazam szokott lenni az első benyomásokkal kapcsolatban vagy mesélt dolgok alapján.

Szóval nem szimpatizálok ezzel a nővel és a párom mutogatott képeket, amin együtt pozolnak ezzel a nővel és egy másik kollégával. Én csak megforgattam a szemeimet és annyit mondtam: "Fontos volt, h a képben legyen.". Nem vagyok nő ellenes, h nem beszélhet nővel vagy hasonló, mert van több kolléganője is, akikkel jóban van, de velük semmi bajom. Csak ez az 1 olyan... A barátom megsértődött ezen és annyit mondott, h: "Addig leszel rá zabos, míg egyszer megadom rá az okot,h jogosan legyél rá az". Ergo úgy értette, h megcsal vele... Nem tudom, de én ilyet "csak úgy" nem mondanék senkivel sem kapcsolatban, ha csak nem imponálna nekem a szóban forgó illető. Vagy csak én gondolom már ennyire túl?


2017. dec. 4. 17:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
sztem te gondolod túl. Ha meg akarna csalni, kétlem, h előre bejelentené
2017. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

Hat en azt valaszoltam volna erre: ,, Ezzel a kijelentessedel meg is oldottad magadnak a dolgot, csak mar nem fog erdekelni, amit teszel vele. ,,

Es otthagytam volna/ kitettem volna az ajton.

2017. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.. Csak furán jött ez le..
2017. dec. 4. 18:06
 4/28 A kérdező kommentje:
Én azt is elhiszem, h méregből mondta, amit mondott... De akkor is erősnek tartok ilyen kijelentéseket. Ennyi erővel én is a fejéhez vághatnám, h ha nem így és így áll a dolgokhoz, amik neki nem tetszenek, akkor megcsalom... :D
2017. dec. 4. 18:08
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Értelmes ember nem mond ilyet a barátnőjének akármilyen ideges is.
2017. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
Gecc egy FÉNYKÉPEN!! összeugatni! GRATULÁLOK!!!
2017. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen öv alatti beszólást az ember akkor sem mond a másiknak, ha veszekednek. Azért ez nem túl bizalomgerjesztő megjegyzés volt részéről...
2017. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem is, de ezzel a kijelentésével okot adott a további bizalmatlanságra, mert valószínűleg tényleg bejön neki. Ha nem jelentene neki semmit, akkor olyasmit mondott volna, hogy ja, odajött, de nekem nem volt fontos, hogy a képen legyen.
2017. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

KALAP ÚR:


GECCCCC, nem ugattunk össze egy kép miatt :D Hol írtam, h veszekedtünk rajta? Értelmezz mielőtt okoskodsz! Köszi! :)

2017. dec. 4. 18:39
 10/28 A kérdező kommentje:
Ettől féltem, h másban is ezt az érzetet kelt :/
2017. dec. 4. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!