Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, mit szolnatok hozza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szolnatok hozza, ha egy jokepu fiu, megmarkolna a seggeteket, mondjuk az utcan?

Figyelt kérdés
Jokepu vagyok, szoval ugy irjatok, hogy erre fogok alapozni.
2017. dec. 29. 19:44
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a helyedben nem fenygtőznék olyannal, hogy ha valaki ezek utn jogosan arcon vág, te majd jól viszaütsz mert pillanatok alatt a rendőrségen találnád magad zaklatásért és testi sértésért.
2017. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
A hangsuly azon van, hogy ferfi fele, ne kezdemenyezz verekedest, mert ha o is beszall, abbol nem fogsz jol kijonni. De ha a ferfi kezdemenyezi, ugy mar nyilvan megveded magad, ahogy tudod. Csak, mert itt mind annyira verekedosek vagytok. :D
2017. dec. 30. 20:08
 53/56 anonim ***** válasza:
ha te megütsz egy nőt, biztos hogy te fogsz rosszabbul kijönni belőle. elhiheted. :D
2017. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Az mar mas teszta, hogy a birosagon ki jon ki rosszul, nem errol beszelek. En meg nem utok, irtam.
2017. dec. 30. 20:10
 55/56 A kérdező kommentje:
Uriember vagyok.
2017. dec. 30. 20:11
 56/56 anonim ***** válasza:
62%
Csak a szájuk nagy itt a neten, sosem láttam még élőben olyat, hogy egy nő bárkit pofon vágott volna. A többségük a valóságban úgy tenne, mintha nem vette volna észre, zavartan vihogna és/vagy leszállna a legelső megállónál, de nem merne konfrontálódni egy nála sokkal erősebb férfival. Ettől függetlenül a seggmarkolás suttyó dolog.
2017. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!