Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszem ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszem ennyire az ázsiai lányoknak?

Figyelt kérdés

Felraktam magam erre az interpalsra, és szinte csak ázsiai lányok látogatják a profilom, az egyik még oda is írt a képemhez, hogy cute.

Azt tudni kell rólam, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál, és általában csak 17-18 éves lányoknak szoktam tetszeni. Az ázsiai lányoknak ennyire más a férfi ideáljuk, hogy a hozzám hasonló, fiatalos kinézetű férfiakra buknak? Vagy egyszerűen csak a nagy számok törvénye alapján ők találnak meg inkább? Mert ugye elég soknak élnek Ázsiában.


2017. dec. 31. 12:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy másik pedig elkezdett velem flörtölni privátban.
2017. dec. 31. 12:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Az európait látják benned és a hozzákapcsolt jólétet.
2017. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert egy jó részük valójában niggériai csaló, aki $-t akar kihúzni belőled :)
2017. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közben rám írt még egy. Egy 16 éves. Legalábbis annak adja ki magát.
2017. dec. 31. 13:57
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:

Mert a nagyon nagy reszuk ferfi, a maradek pedig golddiger, es ferjet keres. De az meg azert aktiv mert nem tul attraktiv.

Egy csinosabb lany sose kezdemenyezz, mert omlik hozza az uzenet es megkereses.

2017. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Éltem Ázsiában egy darabig.

Szeretnének fehér emberrel összejönni mert az $$$ vagy akár el is költözhetnek valami ígéretesebb országba. Talán egyedül Japánra és Dél-Koreára nem igaz ez, az összes többire igen.

2017. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én két ázsiai lánnyal is randiztam már, mondjuk Magyarországon. Abban lehet valami, hogy a fiatalos kinézetet preferálják többnyire, én is olyan vagyok.
2017. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és persze Szingapúrban és Hongkongban sincs ránk szükségük a boldoguláshoz. :D
2017. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!