Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jóba vagyok, igaz kevésszer találkozunk, de MSN-en mindent megbeszélünk. Nos a legjobb barátjával szeretnék jobban barátkozni. Régen jóba voltam vele , de aztán eltávolodtunk. Nagyon szimpatikus nekem, és nagyon örülnék ha vele is jóba lehetnék. Van hogy néha találkozunk akkor nagyjából elvagyok vele.Mármint eldumálgatunk meg ilyenek.De ez kevés. Szerintetek hogyan közeledhetnék hozzá? A barátjának ugyanezt elmondtam, azt mondta hogy írjak rá MSN-en a gyerekre nyugodtan. De ott vhogy nekem nem olyan jó, elején van téma aztán semmi.. most szombaton gondoltam hogy kicsit beszélgetnék vele, mert egy gyereknapi rendezvényen kint lesz. Esetleg vmi ötlet hogy mit mondjak neki vagy valami? Légyszi nagyon fontos :) Bocsi ha elég összevissza írtam :)


14/L


2010. jún. 3. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaajj..........
2010. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá. a közös barát miatt tuti lesz valami olyan téma amihez mindenki hozzá tud szólni!te is ő is.

mosolygás.egy kedves megszólalás. dícsérd meg vagy találjatok ott közös programot...biztosan jobb lesz

sokszerencsét! : )

14/L

2010. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!