Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan este 9 van, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan este 9 van, és még mindig egy csomó ember válaszolgat itt. Ti tényleg nem mentetek sehova? Se barátok, se család, senki és semmi?

Figyelt kérdés
szilveszter, dec31, program
2017. dec. 31. 20:44
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
28%
Év végi, 12 napos szabadságomat töltöm hazafalumban, Kucsekben, egész évben talán 5 napot, ha kivettem. Végiggürcöltem 2017-et, múlt hét szombattól jövő hét csütörtökig farokverés. Ma viszont a testvérem élettársával és egy volt munkatársammal baromkodunk egész nap. Rohadtul nem hiányzik semmiféle buli.
2017. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
38%

En most csomagolok ,mert megy a gepem 3 ora mulva hawaiira.

N

2017. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
#12: ha jó irányba repülsz, akkor többször is lehet éjfél, ki ne hagyd az összes koccintást :)
2017. dec. 31. 20:55
 14/42 anonim ***** válasza:
58%

Lazy Lover nevű felhasználó válasza:


én is mosogatni készülök :D úgy vagyok vele hogy az év többi napján is lehet bulizni nem csak ma...



ja,mert mosogatni nem lehet az év többi napján,hülyegyerek

2017. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
76%
A család megmaradt része elfoglalja magát, én meg zenét hallgatok, holnap meg indulhatok vissza az albérletbe, mert kedden már munka van. Amúgy sem szoktam menni sehová sem, nem mintha bárki is hívna, vagy bárkit is különösebben érdekelne, hogy élek-e még. És számomra ez a nap is ugyanolyan, mint a többi, holnap kezdődik egy újabb év, na és?
2017. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
16%

Most néztem meg például az "It" filmet ami


próbálsz trendi menő lenni?nagyon felkapott film

2017. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
73%
Bulizok eleget évközben, nem komálom az ilyen kényszerbulizásokat.
2017. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
70%
Minek. Soha nem buliztam, nem vagyok olyan. Csináljam, mert azt mondják, akkor is, ha nem élvezem?
2017. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Én mobilról irok, épp egy uncsi gálavacsorán ülve :/

Egyébként tényleg olyan bonyolult a kulcsszavakat a kulcsszavak mezőbe írni?

2017. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

"Egyébként tényleg olyan bonyolult a kulcsszavakat a kulcsszavak mezőbe írni?"


Bocsánat. Benéztem. Mentségemre szóljon, hogy szökő évente iszom, és már legurítottam egy tejes pohár pezsgőt

2017. dec. 31. 21:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!