Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmeskedtétek át már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmeskedtétek át már az éjfélt újévkor?

Figyelt kérdés

Tegnap tök véletlen úgy jött ki, hogy épp, mikor hallottuk a tüzijátékokat beindulni a környéken, akkor "tüzijátékoztunk" mi is.

Csak érdekelne, hányan vagyunk itt akiknek hasonlóan jött ki a lépés egyszer vagy többszor már életébe.


2018. jan. 1. 12:23
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen. El akartunk menni ünnepelni. De annyira alhúzódott a közös program, hogy arra eszméltünk, hogy mindenki ünnepli már az új évet.
2018. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaja. Jó volt, bár derégenvolt.
2018. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen de mi egy fél perc szünetet tartottunk míg koccintottunk
2018. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

Éjfél után nem sokkal elveszítettem minden cseppnyi józanságom,totál parketta volt.

Viszont 2-3 óra között sikerült feleszmélnem, addig nem tudom mi történt.Azonnal nyúltam a pohárért, mert bár kicsit jobban lettem, de éreztem,hogy nem kéne tovább inni.

Végül 4-5 fele a partneremre leltem, aki nem a barátnőm, de több mint egy dugótárs, úgyhogy megejtettük a dolgot, az jó volt.Emlékszem is rá, és úgy vagyok vele,hogy már jól indult az év.

Nem hánytam szét magam, mégis jól berúgtam, a lényegesebb dolgokra szerintem emlékszem, és zárásként dugtam egyet.

2018. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem fejbeszexualizált a repülő pezsgősdugó. Ez ér? :D
2018. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi meg még futottunk egy kört mert annyira tetszett, hogy pont így jött ki a lépés, hogy úgy voltunk vele, hogy akkor már halmozzuk az élvezeteket. De annyira beindultunk ettől, hogy pár percig tartott, míg újra "petárdáztunk". 10 perccel múlt éjfél, mikor nyitottuk a pezsgőt...nem is hívtunk fel senkit, aztán, pedig szoktuk a rokonokat hívni. Reggel nyomtunk egy üzit a fészen, hogy boldog új évet mindenkinek!
2018. jan. 1. 12:54
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként asszem ez volt az első és jódarabig lehet az egyetlen, mert a nagyobbik gyerekünk már 7 éves, lehet jövőre már fönn akar maradni :S
2018. jan. 1. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Így terveztük de egy baba helyett lett még három gyerkőc a házban, így csak hajnalban tudtunk összebújni.
2018. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lazy Lover ***** válasza:
0%
igen :D
2018. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer igen. Aztán a következő évben azon poénkodtunk, hogy ezért lett szívás az egész évünk, mindenért nyalni kell és mindenki baxogat.

Úgyhogy azóta inkább pezsgőzünk.

2018. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!