Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmeskedtétek át már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmeskedtétek át már az éjfélt újévkor?

Figyelt kérdés

Tegnap tök véletlen úgy jött ki, hogy épp, mikor hallottuk a tüzijátékokat beindulni a környéken, akkor "tüzijátékoztunk" mi is.

Csak érdekelne, hányan vagyunk itt akiknek hasonlóan jött ki a lépés egyszer vagy többszor már életébe.


2018. jan. 1. 12:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
Érdemes volta a kérdésre válaszolni, hogy mindenki le lett nullázva :D A sok gép előtt farokverő irigykedik :D
2018. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jaja, én is pont erre gondoltam:D Egyébként a legkevésbé számítottam rá, mert előtte veszekedtünk és még 13 év alatt egyszer se fordult elő, hogy veszekedés után összebújjunk...volt mostanában egy kis hullámvölgy és meg akartam férjemmel beszélni, de direkt mondtam neki, hogy majd ma megbeszéljük, de ő addig mondta mondta, hogy de mondjam, mi a baj, hogy a végén kibukott néhány dolog.....pedig általában én szoktam direkt addig piszkálni, míg ki nem bukik belőle, mert másképp nem mondja:D

Azért még meg kell beszélnünk egy-két dolgot, de ma egész nap takarítottuk a padlást, nem volt rá idő.

De azért meg kell mondjam, igen kellemes módja a beszélgetés hárításának a szeretkezés:D

2018. jan. 2. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!