Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az a jó nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az a jó nő, aki sokat költ?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül csak a külsejére, hanem magára általában.

A környezetemben az olyan nőktől esik hanyatt mindenki, akik elvárják, hogy a párjuk rengeteget (millió körül) keressen, hogy nekik ne kelljen dolgozni.

És ezek nem szolis-póthajas lányok, hanem teljesen normális külsővel rendelkezők.


Miért emel a lány értékén, ha szereti a pénzt?


2018. jan. 1. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen értelme a munkánknak, mivel a pénz a fiókban olyan mint a kavics!
2018. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ezen nagyon sokáig gondolkoztam én is, aztán rájöttem.

Én sem voltam egy nagyigényű nő, mondtam, hogy "hagyjad, majd fizetem", "az olcsóbb is tökéletes", stb.


Ezzel pedig úgy pozicionáltam magam, hogy én a rosszabbal is beérem, nekem nem kell feltétlenül a legjobbat adni, sőt... Na, ez az, amit nem szabad csinálni.


22/N

2018. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Ezt már egyszer (vagy többször) megkérdezted, akkor is elmondtuk, hogy hülyeség. Sehol nem láttam és nem hallottam ilyenről, csak tőled.
2018. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem így kéne a kerdest feltenni.Hanem úgy h igenyesebb nők jobban kellenek?


De ha már így van a kérdés, azok a nők akik igényesebb dolgokra vágynak azok többe kerülnek. Ezek a nők szép ruhaba járnak,izlesesn oltozkodnek, kiegeszitoik is jok. Kozmetikus fodrasz, egyébszépség kezelések.Lakása is jó ízlésű. Ilyen jó kreativ, dekorativ, érdekes.


De az amelyik úgy következik, úgy szorja a pénzt h egyik?hülye lomot feleslehes dolgot veszi meg a masik után,?annak nem?sok ész van az agyaval, inkább megy a tömeg utan birkaszellem.


Akkor nézzük azokat a nőket akik kis igenyuek, sporolosak, ezekbe az a zavaro h nem tudjak az eletet élvezni, unalmas ruhakban jarnak, unalmas kornyezetben élnek, fontosabb a minden forint megtakaritas legyen mint h szép kornyezetben éljen. Smiket se hasznal puritan eszmény a kinezete.

Jellemző rá a bezsbalyzas, szabalyok, rendtisztasagmania, betervezettseg, spontaneitas hianyzik.


És itt most nem arról beszelek amikorszr gazdasagbantényleg sporolni kell.

2018. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Összekevered az okot és az okozatot.


Az olyan nők akik tetszenek a férfiaknak, rájönnek, hogy ezzel egy csomó pénzt tudnak kunyerálni a férfiaktól, és ennyi.


Pont nem emel a lány értékén ha szereti a pénzt, éppen hogy taszít engem is, és még sokakat. De ha egy nő jól néz ki, rájön hogy mire használhatja az adottságait...

2018. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Jellemző rá a bezsbalyzas, szabalyok, rendtisztasagmania, betervezettseg, spontaneitas hianyzik."


Pont nem rég volt egy ilyen nővel viszonyom, aki ilyen volt... és nagyon szerette a pénzt szórni, elképesztő összegeket költött: 12 ezer forintos pohár bor belvárosi menő helyen, verszáccse, meg májkelkórsz, meg ilyesmik, sztárbáx, álma prolipresztízsautó volt, a csillogás, siker, sugallása... aztán meg tőlem kuncsorgott az albérletére havidíjat, mert már arra se maradt.

2018. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, számomra ezek a nők egyáltalán nem "jó nők", inkább elrettentenek.


Én a tanítónéni típusú nőkre bukom.


ui: és elég jól keresek, tudnék költeni a nőre, de eddig mindig olyan párjaim voltak, akik hitték, hogy egyenlő felek a kapcsolatban, és nem kellett kitartanom őket.


Persze, ha a kopasz, kigyúrt, jópasi típus jön csak be, akkor ne csodálkozz, hogy ők meg ezekre a nőkre buknak

2018. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki az életidejével fizet. Azzal az idővel, amit azzal töltöttél, hogy megkeresd azt a pénzt. Azt az időt senki se adja vissza már neked.
2018. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem emel az erteken . sot nekem sem fizessen semmit egy no . 25f .

plaza meleg fiuknal iponalhat talan ez a penzesdi.

2018. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!