Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti álmodtok olyat, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti álmodtok olyat, amire valójában nem vágytok?

Figyelt kérdés

Pl álmodban szexelsz valakivel lelkesen, valójábam sosem érnél hozzá. (Nem csak rajtad kívülálló vagy elvi okokra gondolok, hanem tényleg nem vágysz rá és nem ábrándozol róla)


Igen, borzasztó álmom volt, és ez volt az első, amikor álmomban élveztem valamit, ami ennyire taszít minden értelemben a való világban, korábban sosem gondoltam erre. Most meg itt motoszkál a fejemben, a mivan, ha mégis tetszene gondolat.


2018. jan. 4. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy pl. ronda csajjal dugni, vagy olyannal akit rühellek mint embert? Olyan még nem volt, de olyan már volt hogy álmomban olyannal kerültem közeli kapcsolatba, akire nappal nem is gondoltam volna. De én inkább fordítva szoktam lenni, azzal szeretek álmodni, akivel a valóságban is szeretnék lenni, annak örülni is szoktam. :D
2018. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B25 ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog. Nekem rengetegszer volt olyan hogy olyan emberekkel álmodtam akikhez nem vonzódtam vagy nem volt hozzájuk közöm mégis ilyen fajta álmom volt velük. Az agyunk játszik velünk, keveri a gondolatainkat az érzéseinkkel és a napi frusztrációt ezekkel vezeti le. Nem kell félned tőlük, minden embernek vannak olyan álmai amit nem osztana meg a világgal
2018. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!