Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért dicsekszik (nem sokat)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért dicsekszik (nem sokat) mert fel akar szedni? Azt hiszi így jobban tetszene?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi (akiről úgy gondolom tetszem neki és ő is nekem) beszélgetés közben elkezd dicsekedni azzal, hogy neki drága holmijai vannak az felszedős duma?
2018. jan. 5. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálam egy lány dicsekedett ilyesmivel, bár közös "munkával" jöttünk össze :) csak sajnos kiderült, hogy a dicsekvés a nárcisztikusság hatterében álló önbizalomhiány, és bizonyítási kényszer miatt volt.
2018. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ő tényleg valóban jól él nem hazudott semmiről. De ettől még tetszhetem neki?
2018. jan. 5. 16:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet. Az viszont biztos, hogy minek tart téged, ha úgy gondolja ezzel bevágódik... pénzéhes ribinek
2018. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok olyan és nem hiszem, hogy ezt gondolná mert csak párszor beszéltünk.
2018. jan. 5. 17:47
 15/16 anonim ***** válasza:
gyerekes.
2018. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyi,14 évesen még elmegy,hogy arról regél valaki,milyen márkájú dolgai vannak.Ebben a korban annyira szánalmas,hogy az 5. mondata után otthagytam volna.Durva kisebrendűségi érzése van a világgal szemben,hagyd inkább.
2018. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!