Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor akar valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar valamit vagy nem? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác -legyen K-akivel a suliba kezdtem el beszélgetni(nem évfolyamtársam),aztán elkezett feljárni oda ahol lakok.Egyik nap együtt voltunk kint én deszkázni ő meg cak úgy és oda hívott magukhoz,leültem a deszkára ő tollasozott és mindíg felém ütötte a labdát és röhögött,hogy a keze mindíg felém üt.Aztán leült velem szembe,elkezdtünk beszélgetni és meg már nem is tom miért elkezdtem fűvel dobálni,azt mondta nem zavarja,ha nekem jól esik,akkor csináljam nyugodtam.Aztán ő is elkezdett dobálni.Tovább beszélgettünk már mind a ketten tele voltunk fűvel,mikor mondta,hogy üljek arréb,mert nem jó a földön ülni,had üljön ő is a deszkára.Oda ült szorosan mellém,összeért mindenünk a többiek meg mikor meglátták elkezdtek vigyorogni,meg beszólogattak,hogy összefogunk jönni,meg összeillünk,stb.Másnap elkezdték kérdezgenit tőlem a haverjai,hogy járnék-e vele én mondtam,hogy nem tudom,pedig legszivesebben rávágtam volna,hogy igen.Azóta mindennap feljár.Volt,hogy ő előtte mondták,hogy járni akar velem én rá néztem,ő meg azt mondta,hogy "Hát van ilyen,már 3 éve akarok veled járni."Többet nem nagyon hozódott fel,mert mikor ezt mondta vigyorgott és én nem vettem komolyan.

Van egy másik srác aki járni akar velem és nagyon...akaratos.Nevezzük őt B-nek.Mostanában ő is mindennap itt van.Elakart hívni sétálni,de én mentem,csak ültem egy padon,aztán jött K. levágta magát mellém,rám nevetett utána meg B-re és megkérdezte,hogy elmegyek-e vele sétálni.Nagyon felidegesítette B-t.Én mondtam is neki,ő meg azt mondta,hogy azért csinálta.

Szakadó esőbe is és ha meglát az ablakban, hív ki magához,táncolni,kezd vagy csak egyszerűen nézzük egymást.

Tegnap megkért,hogy írjak neki szerelmes levelet-mert a haverja kapott a barátnőmtől egy "bocsánat kérő lapot"-és dobjam le neki,megtettem.Ma suliba volt egy előaadás amin pont mögöttem ült és mindíg odahajolt hozzám,simogatta a hajam,aztán egyszer csak már a vállamon volt a feje és utána végigg ott is tartotta,a másik kezével meg szinte átölelt-erre a barátnőm hívta fel a figyelmem,amikor egyszer csak oda fordult hozzám és elkezdett vigyorogni,meg leakart fényképezni minket.Akkor hirtelen "szétrebbentünk",de mikor a barátnőm nem figyelt ugyanúgy ültünk.

A sulinál,az előadás után megjelent B. és K. szólt,hogy menjek ,mert beszélni akar velem.Kimentem,(és ismét)kerek-perec megmondtam neki,hogy nem akarok vele járni.Aztán azt mondta,hogy legyünk barátok-én ráhagytam és elköszöntem.Aztán kiment hozzá K. és elkedtek beszélgetni,először elég komoly,maggodalmas-mérges arcot vágott B.(csak őt láttam normálisan).Azátn a nap folyamán végig együtt voltak,volt,hogy észrevettem,hogy negem bámulnak beszélgetés közben,de jó haveroknak tűntek,pedig én úgy tom,hogy nem azok.

K.ha meglát az utcán mindíg megkérdezi,hogy hova megyek és általában el is kisér.Ilyenkor jönnek a haverjai is,de elintézi,hogy mi ketten külön sétájunk tőlük.

Viszont az az érdekes,hogy a barátnőmmel ugyanúgy viselkedik,mint velem az ismerkedésünk elején:kötekedik vele,igaz nem annyit,mint velem.Sőt előtte,kevésbé foglalkozik velem.

Most akkor akar valamit vagy nem?


2010. jún. 4. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért és a nagyon hosszú szövegért!Köszönöm,ha mégis véig olvasod!
2010. jún. 4. 17:24
 2/5 A kérdező kommentje:

Jah és a zavros szövegért is bocsánat!Remélem azért érthető!

Onnantól,hogy "Tegnap megkért..." K-ról van szó.

2010. jún. 4. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:

De ezt nem értem... Azt mondtad mindkettőnek, hogy nem akarsz tőlük semmit. B-től nem is, de K-tól igen. Jól értettem?

Ha K-val össze akarsz jönni, akkor miért nem jössz vele össze?

2010. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most mit változtat az hogy itt osztjuk az értelmes válaszokat?!
2010. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Faxa történet.Nagyon teccet,többet ér bármilyen szerelmes regénynél.

Van tehetséged hozzá az biztos.

Szeretném ha befejeznéd,köszi.

A véleményem az,bár nem vagyok benne biztos hogy K-nak nem nagy dolog felszedni akár milyen jó csajt.Szerintem nem gondolja komolyan a kapcsolatot és csak játszik.

B-ről pedig nem mondtál sokat ezért nem tudhatom hogy,ő hogy érez.

Sok sikert.XD

2010. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!