Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon elhagy a pasim a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elhagy a pasim a régi "reménytelen szerelem" kapcsolata miatt?

Figyelt kérdés

4 hónapja ismeresem a jelenlegi pasim. Kb ismerkedésünk óta járunk. Őszintén elmondva nem szeretem örültem. Inkább amolyan jó vele lenni kapcsolat. Megértjük egymást és nagyon efymásra találtunk (legalábbis mostanáig így hittem) Azt hittem a párom azért olyan rideg velem mert nehezen nxit másokfelé. Azt mondta, hogy jó velem lenni, szeret. De vhogy nehéz elhinni.

Akkor világosodtam amikor véletlen összefutott velem és az egyik barátnőmmel. Konkrétan a pasim és a barátnőm csak nézték egymást döbbentem. Bemutattam őket egymásnak. De nem törödtek velem csak nézték egymást. Mire a párom odslépett a barátnőmhöz és melegen megölelte. A barátnőm sírt. Én meg nem tudtam mivan :D annyit mondtak ők ketten h régen jóban voltak. Persze nem döltem be ennyinek. A párom még homlokon is puszilta a barátnőm és úgy bánt vele mintha egy pár lennének (gesztusaiból következzetek erre). Velem sosem bánt így ...

Persze egyikük se mondott semmit. A párom egyik haverját faggattam. Ö mondta h 4 évvel ezelőtt neten ismerkedtekmeg és igencsak egymás lelki társai voltak. A párom sosem törödött ennyire mással mint vele. S tényleg nagyon jók lettek volna együtt ha persze nincs 200km köztük. Távkapcsolatba pedig a párom nem akart beleegyezni mert az szenvedés lett volna mindkettőjüknek. Így megszakítottak egymással minden kapcsolatot. S a páromat nagyon megvisrlte a "szakítás". A haverja azt mondta h a párom munden vágya a z volt h megszünjön a távolság.


Vajon jogosan félhetek h kidob? Hisz itt a "lelkitársa kéznél". Volt már vkinek hasonló tapasztalata? Vajon felébred a régi vágy? Bár a barátnőm tuti h nem jönne összevele mert tudja h az nekem fájna.

Mit javasoltok mit tegyek?

28L ( párom 26, barátnőm 25)



2016. febr. 1. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs még túl rajta. Pont azért mert lehet tudják, nagyon jó pár lettek volna, ha összejönnek.
2016. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem készítsd össze a cuccaid, mert hamarosan menni fogsz. :D
2016. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ajaj, nálatok több probléma is van.


4 hónapja vagytok együtt, de te nem lettél szerelmes, mégis együtt vagy valakivel, aki rideg veled, csak mert jól elvagytok. Hogy tudsz jól lenni valakivel, aki rideg veled ??


A régi ismerős csak mellékszál. Ha nem ő, jön majd más. Vagy neked, akit szeretni fogsz, vagy neki, akit ő, és akivel nem lesz rideg.


Nem is értem igazán a ti kapcsolatotokat, sem azt, hogy miért jó ez így nektek.

2016. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1: teljesen igaz amit mondasz. Sbtényleg nagyon jok lennének ezt elismerem.

De a barátnöm amióta újravtalálkoztak magába fordult. Vividik, nem tudja h mit tegyen. Párom aggódik érte. Persze mondtam neki h velem törödjön. Mert elhanyagol. Erre nem tudott mit mondani


2: megprobálom megmenteni a kapcsolatunkat


3: sosem hittem a szerelmben. S nekem ez így megfelelő volt :)

2016. febr. 1. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez húzós lesz! Még, ha nem is jönnek össze, őrlődni fognak és lehet az lesz a vége, hogy mind a hárman szétspricceltek...

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de tapasztalat. :(

2016. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként együttérzek veled/veletek és sajnállak titeket, elég kellemetlen lehet. De sajnos ez van. Elég különös dolgokat tud produkálni az élet...
2016. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: a vicc az h a párom full boldog. Rákérdeztem miért annyit mondott h jó tudni h jól van és közel. A barátnőm pedig teljesen oda van. Rendszeresen átjön s barátnőm. A párom pedig ölelgetni és cirogatni akarja. De nem engedi. A páromnak az a baja h látja h odavsn a lány.
2016. febr. 3. 23:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hát nem tudom mi fog kisülni ebből, de elég nagy lehet a kísértés számukra. Még az a szerencse, hogy nem vagy szerelmes, mert akkor már lehet, hogy a vér is folyna...Nehéz ez így mindenkinek...
2016. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tegnap beszéltem a barátnőmmel. Azt mondta h nem tudja h hogy viszonyuljon a páromhoz. A párom annyit mondott h szoros barátságot akar a lánnyal mert óriási lelkitámogqtást adott neki korábban.

Persze mondtam neki h arra ott vagyok én. Erre csak nézett rám és konkrétan tekintetével elmondta h nem lehetek sohasem a lelki társa. Így azt javasoltam h pihentessük a kapcsolatunkat. Persze nem tört össze. Barátnőmet átrendeltem magamhoz. S kisírtam magamból a bánatom. Szval kiszáltam ebből a játszmából. S tuti h a párom a lányhoz rohant volna mert írt neki facen nem isvegyszer...

2016. febr. 5. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyi, ne keseredj el! Lehet, jobb ez így. Te úgysem vagy szerelmes, ők meg lehet nem bírnák. Nézd optimistán, most neked is lesz esélyed megtalálni a lelki társad! :) Mert biztos, hogy létezik, csak még nem találtatok egymásra! :)

(Utolsó voltam)

2016. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!