Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire egyértelmű közeledés?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel jóban voltunk, sokat beszélgettünk, viccelődtünk, és ő is jeleit adta annak, hogy megmozgattam benne valamit. Egy idő után kezdtem puhatolózni, együtt töltöttük az időnket, többször eljött a családi házhoz is, és különböző alkalmakkor úgy alakítottam a helyzetet, hogy simogathassam az arcát, vagy hogy foghassam és simogathassam a kezét. Elhívtam egy közös programra, de ebből nem lett semmi. Később azt mondta nekem, hogy ő csak barátkozott. Amikor megemlítettem neki, hogy pedig akárhány embert (zömében nőket) kérdeztem meg erről, mindenki azt mondta, hogy ez így nem barátság, akkor meg leüvöltötte a fejem, hogy nehogy már én mondjam meg, hogy ő mit érzett. (Az alapvető gond ott volt, hogy távkapcsolatban él a barátjával, és tökre úgy alakította a dolgokat, hogy belezúgtam, és arra gondoltam, hogy talán nincsenek már együtt, mert sosem beszélt róla, vagy hogy lehet esélye annak, hogy váltani akar, nagyon egyértelműnek tűnt, hogy nem csak haverkodik.) Szóval a kérdésem: mennyire lehetett egyértelmű egy felnőtt, nem buta, nem tapasztalatlan nő számára a közeledési szándékom ezek alapján? Létezhet, hogy ha tényleg csak barátkozni akart volna, akkor nem esik le neki, hogy mit akarok, és hogy nem hárított volna? Mert a végén azon gondolkodtam, hogy tényleg egyértelmű voltam-e, vagy csak ő akar hülyének nézni azzal, hogy bizonytalanságban próbál tartani a viselkedésem egyértelműségét illetően.

2018. jan. 9. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jók a felvetéseid, az alternatívák valósak. Egy rossz hírem van, a pontos választ csak ő tudja, illetve te , ha ügyes vagy és érdekel még talán megtudod..
2018. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű kellene, hogy legyen egy értelmes, tudatos embernek. Na, ő nem az.
2018. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos gyakori ez a nőknél, játszadoznak, próbálgatnak aztán amikor látják, hogy tepersz már te is, akkor szépen behúzzák a kéziféket. Ne próbáld megérteni őket.
2018. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1: Próbáltam vele őszintén tisztázni, de váltig tagadta, hogy ő barátságnál többet akart volna. Pedig nagyon feltűnően viselkedett, mert ő járkált utánam, szerintem direkt nem beszélt egy idő után a barátjáról nekem (holott az elején még igen), és úgy járt el hozzánk, hogy akik erről tudtak, azok a barátjáról is tudtak, tehát ok nélkül ilyet senki nem csinál. Ráadásul még a tapasztalatlan lányok is azt mondták, hogy ez számukra is egyértelmű közeledés, akkor nem hiszem, hogy neki annyira nehéz lett volna ezt felfognia. Lehet, hogy inkább kihátrált, mert amikor elhívtam egy kvázi randira, először még nagyon örült, és igent mondott, ezt megjátszani nem lehet, csak éppen lehet, hogy rájött, hogy túl messzire ment.
2018. jan. 9. 19:25
 5/7 A kérdező kommentje:
#2: De akkor mi a logika abban, hogy ő futott feltűnően utánam, hogy a közös ismerőseink közül mindenki tudta azt, hogy eljár hozzánk, és hogy hosszú hónapok alatt még csak véletlenül sem mesélt a barátjával közös élményekről, holott az elején még egyszer-kétszer elmondta, hogy hol voltak, mit csináltak? Ja és önmagától szóba hozta kétszer is, hogy a rövidebb távú jövőjét hogyan képzeli el, és a barátját sosem említette, mindig csak az volt, hogy szeretne pl. egy tanyát, ahol eléldegélne, és szeretne szerezni egy kutyát, hogy ne legyen ott egyedül. És az elmondása szerint mások is nyomultak rá, volt, aki randira hívta, de ő elzavarta, mást azért szidott, mert bemászott az intim szférájába, de ha annak tudatában volt, akkor nálam miért nem, holott ha az nem az intim szférába való betolakodás, amit én csináltam, akkor kb. semmi.
2018. jan. 9. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne keress logikát benne, mert nem fogsz találni! :)


Gondolnak egyet, esetleg jön más a képbe vagy megjön a havi, beteg lesz a tengerimalac, és annyi.

2018. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen szutykokat kerüld el messziről. Azt is tagadd le, hogy ismered.
2018. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!