Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok mit azok az...

Lányok, nálatok mit azok az egyértelmű jelek, h nemcsak, h bejön egy srác, de kezdeményezhetne is nálatok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szoktam túlbonyolítani, odamegyek hozzá, vagy megmondom neki, hogy ha lépni akar most tegye. Csak nagyon ritka, hogy megtetszik valaki az ízlésem finoman szólva is fura, és nem nagyon van összhangban a megjelenésemmel.
2014. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szemezek vele, ennél többet nem tudok, amíg nem jön oda.

Ha odajön és megszólít, akkor meg barátságos vagyok vele, nem hajtom el, beszélgetünk, telszám csere, vagy valami, hogy tudjuk egymást keresni és meg tudjunk beszélni egy találkát.

2014. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es.

Ez szép és jó,csak senkire nincsen ráírva,hogy ő most jól fogja-e fogadni ha megszólítják vagy sem.Na most ha nekem megtetszik valaki,többször volt már olyan,hogy szemezett velem stb.,aztán mikor odamentem kezdeményeztem,egytől egyig elküldtek elég szépen a fenébe...

2014. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 ...avagy telszám kérés után közölték, hogy van párjuk évek ót...
2014. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3, 4:

Nyilván nem bámulok valakit és nem keresem direkt a tekintetét, azért, hogyha odajön, akkor elküldjem :D Vagy más lányok nem ilyenek???


Egyébként meg nekem eleve imponál, hogy ha valaki csak úgy odamer jönni, biztatás nélkül is. Volt már ilyen velem sokszor. Olyan is volt, hogy volt barátom, ezért nem akartam tőle semmit. És ezen sem sértődött meg. Szóval bátraké a szerencse. :)

2014. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy egyértelmű jel ebben a témában, nincsen. Minden lány más, ezért mindegyiknek mások az elvárásai, jelei. Bár nekem pl ha odamegyek valakihez és elkezdenék vele beszélgetni, esetleg említést is teszek a dologgal kapcsolatban, már jelnek számít. De szerintem általánosságban ha egy lány úgy érzi, hogy ő már megtette az első lépést, kicsit békén hagyja a fiút, mert várja mi lesz a következő...


Bocsi a nyers stílusért, nincs túl jó kedvem amiatt a fiú miatt, aki tetszik, és én is pont ilyen helyzetben vagyok, hogy várom, hogy lépjen. :D

2014. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Biztosra akarsz menni? Akkor mire jó az egész? Az ismerkedés minden varázsát, a vadászat minden izgalmát tönkre silányítod.
2014. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem most tetszik egy fiu es en is neki.

Mindig mosolygok ra es kozben belenezek a szemebe.

Egyszer csak mondtam hogy ha akar valamut most tegye meg azt a lepest aztan megolelt.

Masnap pedig megcsokolt

2016. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!