Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Csak én tartom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak én tartom az alacsony/velem egy magas pasikat vonzóbbnak?

Figyelt kérdés

Nekem sokkal jobban tetszenek a nálam max 5 centivel magasabb pasik.

Sőt sose vonzottak a magas 190 centis magasak.

Velem van a baj, vagy köztetek is van ilyen?


2018. jan. 9. 22:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nálam a magasság nem igazán mérvadó. Igazából mindegy nekem hogy mekkora. Bejön a nagyon magas 190 cm is meg a 170 cm is.

Annyi hogy azért nálam legyen magasabb ,de mivel 162 cm vagyok így ez annyira nem nehéz. Nem az alacsonysága miatt fogok valakit visszautasítani.

2018. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell, hogy két méter magas legyen, sőt, nekem az már talán túl sok is. Annyi, hogy legalább olyan magas legyen, mint én vagy nálam magasabb, de az, hogy 5cm-vel vagy 10cm-vel, az már teljesen mindegy. Én 170cm vagyok, az összes fiú ismerősöm magasabb nálam, még középiskolában is minden fiú osztálytársam magasabb volt, igazából nagyon ritkán találkozok nálam alacsonyabbakkal, úgyhogy szerintem ez nem olyan nagy dolog.
2018. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

Természetesen provokáció a kérdés (jelentettem is).

A nők valódi őszinte véleményét pedig inkább a 8-as kommentelő stílusa tükrözi. Nem kell itt játszani az észt feleslegesen. A 12-es kommentelő meg tök jól burkoltan körülírta, hogy 170 fölött jöhet csak szóba egy pasi. Csak hogy tudd, attól, hogy téged csak +170-es pasik vesznek körbe elég sok olyan srác van, aki 170 vagy annál alacsonyabb (de gondolom ők láthatatlanok számodra). Én is pl. 170 vagyok és sose volt barátnőm.

2018. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom én is az ennyi megkeseredett, rosszindulatú embert.

A 170 cm magasság már nem is számít nálam annyira alacsonynak.

166 körül lehetek és, ha egy férfi velem egymagas az már bőven megfelelő.

2018. jan. 10. 15:19
 15/23 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is vonzóbbak, jobb átölelni őket, nem törik ki a nyakam, ha beszélgetek velük és amúgy is szeretek a másik szemébe nézni.


A kedvesem 4 centivel alacsonyabb is nálam, de teljesen megfelel.

És nem, nem kerti törpe, mert bátran rá merem magam bízni és egyáltalán nem rinyál a magassága miatt.

A szexben sem hátrány, hogy közel egymagasak vagyunk, és a kézfogás is sokkal kényelmesebb.


Akinek meg nem tetszünk, ne nézzen ránk, mi boldogok vagyunk, más meg nem érdekel.


(igen, randiztam 190 centis fiúval, és félóra után már görcsöt kapott a nyakam, egyáltalán nem volt vicces, mert kb. a mellkasának beszéltem...)

2018. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

13-as jelentettelek, mert itt TE provokálsz, és nem csoda, hogy nincs barátnőd.


A komplexusaid taszítóvá tesznek, csak hogy tudd, és egy alacsony önértékelésű pasas kell a fenének.

2018. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%
#16: Senkit nem provokálok én, csupán a tapasztalataim szólnak belőlem. Teljesen reálisan látom a dolgokat és fenntartom a véleményemet, amihez jogom van. De ha ez számodra kifogásolható akkor elnézést kérek és görgess tovább.
2018. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes én 171 vagyok mégis voltak már barátnőim és komolytalanabb viszonyok is meghozzá nálam magasabb lányokkal is :) Sokat szamit biztos az az egy centi...
2018. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
17es! Őszintén... Minek vagy itt, ennél a kérdésnél? Miért nem oda írsz ahol hasznod lehet és segíteni tudsz? Mert itt nem azt csinálod sajnos..
2018. jan. 10. 19:59
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Ebből is látszik, hogy kamu a kérdés. Ha igaz lenne, akkor azt írnád a 13/17-es válaszolónak, hogy márpedig szerinted ő jó pasi lehet, esetleg rögtön privit írnál neki. Ehelyett leoltod, mert átlát a szitán, illetve mert alacsonynak merészelt születni.
2018. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!