Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Csak én tartom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak én tartom az alacsony/velem egy magas pasikat vonzóbbnak?

Figyelt kérdés

Nekem sokkal jobban tetszenek a nálam max 5 centivel magasabb pasik.

Sőt sose vonzottak a magas 190 centis magasak.

Velem van a baj, vagy köztetek is van ilyen?


2018. jan. 9. 22:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Na álljon meg a menet... Nagyon félre lettem értve.

Én nem azt írtam sehol egy szóval sem, sőt mások sem, hogy az összes alacsonyabb pasi jó!

A 13/17-es válaszolónak olyan stílusa van, hogyha egy görög félisten lenne sem írnék ilyet neki.

Nem a magát sajnáltató, depresszív, rosszindulatú embereket szeretem... Semmiképpen sem!


Annyiról volt szó, ha el olvasod még egyszer, hogy átlagban nekem az alacsony férfiak jobban tetszenek, mint a magasak.

2018. jan. 10. 21:15
 22/23 A kérdező kommentje:

És vissza olvastam én is újra... Tényleg nem találom ahol azt írtam, hogy baj, hogy alacsonynak született és azt sem találom, hogy azt mondtam minden alacsony pasi jó, ezért a 17. válaszolónak is annak kell lennie...

Elmondod, hol látod ezeket?

2018. jan. 10. 21:18
 23/23 anonim ***** válasza:
13. Azt írtam, hogy legyen legalább olyan magas, mint én. Én 170 cm magas vagyok, plusz/mínusz egy-két centi, szerintem senki nem méregeti magát naponta, hogy most pontosan hány cm, hány mm magas... Senkit nem is fogok lemérni, hogy akkor ha legalább 170 centi, akkor jöhet, ha pedig csak 167 akkor már nem.. Szimplán nem tetszik, ha egy fiú alacsonyabb nálam és ezért nem jönnék össze egy pl. 150 centis pasival. Szerintem ebben nincsen semmi különös, gondolom te sem jönnél össze olyan lánnyal, aki valami miatt neked nem tetszik és szánalomból sem, hogy “jaj, biztos milyen nehéz, rossz neki” (éppen ezért nem is értem, hogy minek sajnáltatod magadat). A magasságáról senki nem tehet és nem tud rajta változtatni sem, éppen ezért szerintem tök felesleges ezen vitatkozni, sírni, vergődni stb, nincsen semmi értelme... Nálam alacsonyabb fiú ismerősöm, barátom nincsen, erről én szerintem nem tehetek, de például van csomó 150-160 centi magas barátnőm, akiknél egy alacsonyabb fiúnak is lenne esélye...úgyhogy szerintem lehetőség ugyanúgy van.
2018. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!