Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szólnak vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólnak vissza a házasság és gyerek ellenes nők azoknak, akik bele akarnak szólni az életükbe?

Figyelt kérdés
Biztos nem hagynám magam! Illetve nem foglalkoznék az ,,okos'' tanácsokkal. Julcsi néni a szomszédból beszólt Katának, aki független gyermektelen felnőtt nő,hogy gyereket muszáj szülni? És? Kata miért nem szól vissza Julcsi néninek? Miért nem mondja neki, hogy tessék a saját udvarán söprögetni? Nem értem őket, hisz magukat intelligensnek és műveletnek tartják, mégis itt panaszkodnak ahelyett, hogy kinyitnák a szájukat és a sarkukra állnának.
2018. jan. 11. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
En pl azert nem, mert leszarom. Julcsi neni egy unatkozo nyugger, aki nemsokara feldobja a talpat, en meg egy fiatal no vagyok, akinek ezer jobb dolga van annal, minthogy hulyekre pazarolja az idejet.
2018. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért, mert intelligens emberek, belátják, hogy a Julcsi néniknek megvan a kis világképük, amibe nem akarnak belerondítani. A Julcsi néniket nem lehet meggyőzni, hogy gyerek nélkül is élet az élet. A Katák meg nem mennek bele meddő vitákba, és belátják, hogy nem jó ötlet rosszban lenni a szomszédokkal.
2018. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert aki ezért beszól, az hülye. Hülyékkel pedig nem szabad leállni vitatkozni, mert lehúznak az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
2018. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokkal intelligensebb az, ha nagyvonalúan figyelmen kívül hagyják az ilyen beszólogatókat és nem bocsátkoznak teljesen felesleges harcokba emiatt folyamatosan.

Sarkadra állni azt jelenti, hogy védekezel valamilyen támadás ellen. Az intelligens ember nem teremti meg a támadás lehetőségét sem, ezért nem szükséges védekeznie.

2018. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, te mit látsz, én rengeteg házasságellenest látok, akik véresszájúan osztják azokat, akik házasságban élnek, vagy arra vágynak.... nem kell őket félteni abszolút.
2018. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért itt, meg blogokban panaszkodnak, ha ezt belátják és nem érdekli őket a dolog? Julcsi néni csak egy szélsőséges példa volt... Szerintem tudtára lehet adni az ilyen embereknek normálisan vita nélkül is, hogy nincs közük hozzá. Ha megsértődne kiengesztelném egy házi készítésű sütivel.😉
2018. jan. 11. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ember tudata, gondolkozásmódja a korral egyre merevebb lesz.

Ezért se éri meg visszaszólni.

Én laktam egy Julcsinéni mellett, vissza is szóltam, az lett az eredménye, hogy a környéken elmondott mindennek.

Túl kell élni a banyákat.

2018. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!