Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondja egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondja egy férfi egy nőre, hogy nimfomán? Ez negatív jelző?

Figyelt kérdés

Alapvetően vidám, nyitott személyiség vagyok, jól kijövök a kollégáimmal és persze szoktunk poénkodni. Néha van ebben szexuális töltet, de ezeket nem feltétlenül én kezdeményezem, pl. megkérem a férfi kollégát hogy dugja be a konnektorba a töltőt, ő meg "dugjam be?" ... :D Csapatépítőn szeretek táncolni (amúgy is) és gondolom ezt ők is látják.

Aztán megkaptam az egyik kollégámtól egy ilyen bulin, hogy én tuti nimfomán vagyok. Amit nem is tudtam hirtelen hova tenni magamban. Végülis nem foglalkoztam ezzel. De aztán munkahelyen hívtak kávézni, amire én először nemet mondtam, aztán valahogy jött a kollégámtól (férfi), hogy "ugyan, ne jókislánykodjak már". Erre én kapásból azt mondta, hogy én mindig jó kislány vagyok. Erre az ott lévő másik férfi-kollégám elkezdett kuncogni, de majdnem félrenyelte a kávéját... :D

Most ez csak sima viccelődés volt és én képzelek ebbe többet? Vagy ez most mit jelent? Burkoltan könnyűvérűnek gondolnak (nem vagyok az)?


2018. jan. 12. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem könnyűvérűnek gondolhatnak. Egy munkahelyen a pletykát a legnehezebb lemosni magadról. Pláne, ha rosszindulató mert azon előszeretettel csámcsog mindenkit.

Ha mindig kacérkodsz, flörtölsz a férfi kollégáiddal, céges bulikon kihívóbb ruhában táncolsz, stb... akkor könnyen lehet, hogy nem egészen olyannak látnak mint ahogyan magadat ismered.

Mi férfiak is eléggé ki szoktuk tárgyalni melyik nő milyen és mit gondolunk róla szóval szerintem nyugodtan elkönyvelheted, hogy a férfi kollégáid egy könnyen kapható nőcskének gondolnak.

2018. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Igen, annak. De nem kell ezzel túlzottan foglalkozni,ha nem mennél bele az ilyen szitukba,akkor azt kapnàd meg, hogy biztos prűd vagy :)
2018. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól gondolod, könnyűvérű mőnek tartanak. Sajnos az ilyen bélyeget nehéz lemosni magadról. A nimfomán jelzőt pedig azért mondhatták mertúgy gondolják hogy szeretsz bárkivel, bármikor és bárhol szexelni.

A szó szerinti jelentése pedig egy olyan betegség ahol a beteg szexuálisan kielégíthetetlen, korlátlanul és gátlások nélkül szexel.

2018. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetertek jaguarral. Tudod van az a mondas h nem eleg becsuletesnek lenni, annak is kell latszani. Ezt nem bantasbol mondom, csak tenykent. Az emberek nem latnak a fejunkbe, az alapjan itelnek, amit latnak, kombinalva a tapasztalataikkal. Ha az o szemszogukbol nezed akkor baromi egyszeru a dolog: ha valaki kacerkodik az kacer, nem pedig szende.
2018. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ó, hát ez most eléggé letört :(


"Ha mindig kacérkodsz, flörtölsz a férfi kollégáiddal, céges bulikon kihívóbb ruhában táncolsz, stb... akkor könnyen lehet, hogy nem egészen olyannak látnak mint ahogyan magadat ismered."

Más kolléganőm is öltözik kihívó ruhába (nem tudom a szoknya meg a magassarkú annak számít-e, szerintem minden 3. nő hord ilyeneket), sőt... viszont vannak köztük nagyon bunkók, akik tényleg csak az "elit gárdával" jópofiznak. Én azért próbáltam volna mindenkivel kedves lenni. De úgy tűnik, hogy ez sem jó.


"ha valaki kacerkodik az kacer, nem pedig szende."

Persze, de én a nimfománt elég erősnek érzem, ahhoz képest, hogy semmi olyat nem csinálok.

2018. jan. 12. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ha mindig kacérkodsz, flörtölsz a férfi kollégáiddal, céges bulikon kihívóbb ruhában táncolsz, stb... akkor könnyen lehet, hogy nem egészen olyannak látnak mint ahogyan magadat ismered."


Azért érdemes ezzel vigyázni mert vannak olyan férfiak akik véresen komolyan veszik a dolgaidat még ha csak viccből csinálod akkor is. Én munkatársnőm is pont ilyen, és sokan annyira komolyan vették ezeket a vicceskedéseket hogy majdnem az állásába került mert a főnökünk azt hitte hogy munkaidőbe félrevonul izélni. Na meg a férje is egyszer erősen gyanakodott hogy megcsalja őt az asszony és volt rá példa hogy idejött a mi épület részünkre és ordibált, a felesége sírva rohant haza és 2 napig senki nem tudott róla semmit.

Tehát azért az ilyenekkel érdemes vigyáznod, mert lehetnek bajok, nem rosszból írom, de én láttam ilyet, és tudom hogy lehetnek nagy félreértések, és utána oltári nagy balhék, kellemetlenkedések.

2018. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tartsál mindenkinél 3 méter távolságot. Munkaidőben senkivel ne beszélj kétértelműen. Ha megismerted a kollégákat és tudod kiben bízhatsz akkor közelebb képhetsz de csak egy lépéssel.

A munkahelyen a rosszat azonnal elhiszik bárki mondja de jót akkor sem ha saját szemükkel látják. Szörnyű hogy nálunk is mi megy az emberek háta mögött, mert annyira azért nem gerincesek hogy a szemébe mondják.

Én nem álltam be sorba, egy ideig csudabogár voltam hogy senkiről semmi rosszat nem mondok, de mára megszokták és elfogadtak így.

2018. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez az embertípus, aki ha meg nem viccelődsz vagy rájuk szólsz, akkor elkönyvel aggszűznek. Ők is viccelődnek nem, mégsem tesznek rájuk megjegyzéseket, és nem kell a "jóhírüket" félteniük. Ja, hogy ők férfiak? Nem kéne ez a kettősmérce.


Ha jóindulatúak és jófejek, akkor nem hiszem, hogy bármit is belegondolnak ebbe a poénkodásba, és tudják, hogy ez az egész csak a viccelődés kedvéért van. Pláne nem terjesztenek mindenfélét a hátad mögött. Én csupa férfival dolgozom, és mennek mindenféle poénok, de valahogy mégsem k_rváztak le még soha. Pedig táncolni is szeretek :D


Ha meg akarják, akkor elkezdhetnek pletykálni is, megvan erre is az esély. De bárkit ki lehet pécézni bármi miatt és pletykálni róla, ez sokszor nem csak a viselkedéstől függ. Ha így van és a zavar dolog, akkor fogd magad kicsit vissza. Bár szerintem szarj bele ebbe az egészbe, most mivan akkor, ha kiderül egy felnőtt emberről, hogy szereti a szexet? Hűűűűűha, botrány.

2018. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 De lehet én vagyok a naiv és eddig sorozatosan mázlim volt a munkahelyekkel és a kollégákkal. Lehet, hogy az előző válaszolók verziójával van dolgod, ezt te tudod.
2018. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok en itt senkit megbantani, de ha kozvetlenebb vagy, vidam, mosolygos es meg jol is nezel ki, a tested es az arcod is, csinosan oltozol, akkor a ferfiak hajlamosak valami szexistennonek kepzelni. Vagy nimfomaniasnak, ha ugy tetszik. En is sokszor megkapom valamilyen formaban ezt, a barati tarsasagban is a szexualis toltetu poenokat, hat ez van. En tudom magamrol, hogy nem vagyok konnyuveru, meg valahol ok is tudjak mar ennyi ev baratsag utan, de valahogy megis mindig en kapom az ivet. Nem kell ezen fennakadni szerintem, mindenki azt gondol, amit akar. Amig nem megalazo, addog ne foglalkozz vele szerintem.
2018. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!