Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondja egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondja egy férfi egy nőre, hogy nimfomán? Ez negatív jelző?

Figyelt kérdés

Alapvetően vidám, nyitott személyiség vagyok, jól kijövök a kollégáimmal és persze szoktunk poénkodni. Néha van ebben szexuális töltet, de ezeket nem feltétlenül én kezdeményezem, pl. megkérem a férfi kollégát hogy dugja be a konnektorba a töltőt, ő meg "dugjam be?" ... :D Csapatépítőn szeretek táncolni (amúgy is) és gondolom ezt ők is látják.

Aztán megkaptam az egyik kollégámtól egy ilyen bulin, hogy én tuti nimfomán vagyok. Amit nem is tudtam hirtelen hova tenni magamban. Végülis nem foglalkoztam ezzel. De aztán munkahelyen hívtak kávézni, amire én először nemet mondtam, aztán valahogy jött a kollégámtól (férfi), hogy "ugyan, ne jókislánykodjak már". Erre én kapásból azt mondta, hogy én mindig jó kislány vagyok. Erre az ott lévő másik férfi-kollégám elkezdett kuncogni, de majdnem félrenyelte a kávéját... :D

Most ez csak sima viccelődés volt és én képzelek ebbe többet? Vagy ez most mit jelent? Burkoltan könnyűvérűnek gondolnak (nem vagyok az)?


2018. jan. 12. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az a bajuk, hogy nem fexel le velük...
2018. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A nimfo nem ezt jelenti!
2019. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!