Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartanád életvitelszerűen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartanád életvitelszerűen a barátnődet? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha azt mondom, igen, törlöd a regisztrációdat és inkább elmész dolgozni?


Mert akkor igen!

2018. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Neked, mint a témában nem érdekeltnek, ez a kerdés mitől releváns? :D
2018. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Senkit nem tartanék el a gyerekeimen kívül.
2018. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Tud ő is dolgozni. Egy év van, amikor eltartanék egy nőt, mikor a GYED lejár, és már csak a GYES jár. Az 25.800 Ft körül van asszem, a gyerek 2-3 éves koráig. Bölcsődébe nem vesznek fel akárkit, az szociális alapon járó szolgáltatás. Tehát az az egy év indokolt. Máskülönben SOHA nem tartanék el életvitelszerűen felnőtt nőt.
2018. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha gazdag lennék, akkor igen, de csak abban az esetben, ha csinál is valamit az életben, vannak céljai, és nem csak vásárolgat meg otthon ül.
2018. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom mennyire off, hogy nő vagyok. Viszont vőlegényemmel beszéltük, hogy ha majd többet keresek (most még pályakezdő vagyok, nem rossz fizuval, de lesz még jobb is), akkor majd ő lehet valamennyi ideig kicsit a hobbijának élne, és mondjuk részmunkaidőben vagy egyáltalán nem dolgozna a "polgári" szakmájában. Valamennyit úgy is kereshet, de az inkább aprópénz, és az is bizonytalan. Tudom, hogy boldog lenne tőle, és szívesen támogatom ebben. Szerintem ez nem eltartás, vagy legalábbis ezzel a fajtával szerintem semmi baj nincs.


Mondjuk nem mintha annyira megoldható lenne magyar viszonylatok között, hogy valaki életvitelszerűen, akár egész életében eltartson valakit.

2018. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehofytartanam kell minden penz kell a kokora 24f de abbol adok
2018. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Elozzo vagyok ami az enyem az az övé ugyhogy eladhatja a kokomat abbol eltarthatja magat
2018. jan. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha lenne miből akkor igen. Hogy ha hazaérek, várjon örömmel :)
2018. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Kezdodik ott, hogy sokan magukat is alig birjak eltartani.

Az eddigi megnyilvsnulasaid alapjan teged sem erint ez a dolog.

2018. jan. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!